• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon" pronađeno 931 nekretnina - prosječna cijena 3.491 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • lift
    • dvorište
    • 5.kat
    • ulica željeznička stanica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 270.000 €, 56,06 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.neelcon.hr

Na prodaji je stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, smješten na trećem ujedno i zadnjem katu. Nekretnina iznosi površinu od 56,06 m2 te joj pripada i galerijski dio od cca 8 m2, što u naravi čini ukupnih 64,06 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinja u komunikaciji s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran trosoban stan od 96 m² u urbanom dijelu Pule. Smješten na petom katu stambene zgrade, stan se ističe iznimno funkcionalnim rasporedom, prozračnošću i obiljem prirodnog svjetla, što prostoru daje otvoren i ugodan osjećaj boravka. Stan se sastoji od tri komforne....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 270.000 €, 56,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 5 stanova. Ukupna neto površina stana iznosi 56,50 m², a sastoji se od: ? Ulaznog hodnika s garderobom ? Dvije spavaće sobe ? Prostrane kupaonice sa podnim grijanjem ? Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u predgrađu Pule, prodaje se novouređen luksuzan stan smješten na prvom katu stambene zgrade novije gradnje. Od centra grada udaljen je svega 2 km. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te je ukupne stambene površine 65,33m2, u naravi 70 m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 270.000 €, 95,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici, nedaleko od svih važnih sadržaja, nalazi se zgrada iz 1994. koja prolazi kroz temeljitu renovaciju i nadogradnju te će po završetku radova predstavljati suvremeni dom u rangu novogradnje. Sve, osim nekoliko zidova, bit će potpuno novo, uz primjenu visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji u Valdebeku na mirnoj lokaciji. Manja stambena zgrada sa 4 stambene jedinice 90m2 smješten na 1. katu.Ukupno tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupaonica, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i natkrivenom terasom.U vanjskom dijelu sa i dva parkinga....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja dvoetažnog stana u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Zagrebačke i Santoriove ulice u Puli. Stan je u fazi izgradnje te će biti završeno 2023. godine. Stan se sastoji : PRIZEMNI DIO koji se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. 1. KAT se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, 199.000 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam ovaj trosobni stan u samom centru grada koji čeka nove vlasnike koji bi ga uz potrebnu adaptaciju pretvorili u pravu priliku za stanovanje ali obzirom na lokaciju i za najam. Stan se nalazi na prvome katu održavane austrougarske zgrade u kojoj je nedavno renoviran....

 
 
 
  Stan, PULA, 199.000 €, 74,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula - Prekrasan stan u samom centru sa balkonom Prodajmo prostran, trosoban stan u samom centu grada na 1. katu stare stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 3 sobe, kuhinje s blagavaonom, kupaone, ostave, te balkona. Krov i zajednički hodnik zgrade su nedavno renovirani.....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderni stan na prvom katu novogradnje, u mirnom dijelu Kaštanjera u Puli, koji spaja funkcionalnost, udobnost i moderan dizajn. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe , kupaonice te otvorenog koncepta kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka , pružajući svijetao i prozračan....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 197.500 €, 66,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 196.000 €, 68,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju u zgradi sa 2 kata bez tereta sa urednim posjedovnim papirima(vlasnistvo 1/1) Stan je velicine 74.2m2 od toga stambene površine 68 m2 i terasa 6.20 m2 Stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupaonu sa wc-om te balkonom. Ima dva klima....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 195.872 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Šijana, naselje u Puli, kao odličan izbor za život zbog blizine svih sadržaja poput osnovne škole, vrtića, trgovina, glavnog autobusnog kolodvora, parkova, šetnice uz more. Trosoban stan na trećem katu stambene zgrade s liftom zatvorene površine 53,96 m2 s loggiom 3,72 m2 (NKP 2,79....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 295-310 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more