• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura 50 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura 50 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura 50 m2" pronađeno 2 120 nekretnina - prosječna cijena 3.754 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Šijana, 216.300 €, 52,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Pule, na prvom katu moderne zgrade iz 2026. godine, smjestio se ovaj stan od 52,37 m². Uključujući dvije udobne spavaće sobe i svijetli dnevni boravak, idealan je za obiteljski život ili opušteno življenje. Kuhinja je funkcionalna, a kupaonica pruža sve potrebno za udobnost.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.178 €, 48,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po svojoj dugoj tradiciji koja seže još u antičko doba. Najprepoznatljiviji simbol grada je Arena u Puli, jedan od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu, koji i danas služi kao pozornica za razna kulturna događanja. Kroz stoljeća....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 168.000 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN VAM PONOSNO PRESTAVLJA STANOVE U NOVOGRADNJI IZVRSNE KVALITETE GRAĐENJA Pula je najveći istarski grad smješten na jugu poluotoka, poznat po bogatoj rimskoj baštini, među kojom se posebno ističe impresivna Arena. Grad spaja mediteranski ugođaj, povijesne spomenike....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 246.000 €, 52,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Tražite li prostran i moderan stan na najtraženijoj lokaciji u Puli? Na prodaju je stan u novogradnji na Valsalinama (naselje Veruda), površine 51,94 m2, smješten svega par minuta hoda od plaža i šetnice Lungomare. Glavne karakteristike: Površina: 51,94 m² Sastav: Veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 256.487 €, 48,00 m2 cca 5340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 160.813 €, 48,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Ako tražite moderan stan u novogradnji s vanjskim prostorom, ovaj stan u prizemlju zgrade u Šikićima odličan je izbor. Stan ( B1 ) površine 48 m2 čine ulazni hodnik s garderobom, spremište / smočnica, kupaonica, spavaća soba, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te natkrivena....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 188.000 €, 52,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 52 m2 1SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 52 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 600 m od mora, s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 159.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 155.000 €
07.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U prigradskom mjestu kraj Pule prodaje se stan novogradnja na drugom katu stambene zgrade modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje potpuno novi projekat. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba i natkrivena terasa, parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 173.500 €, 52,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- Dvosobni stan 53 m2 ! U ponudi imamo stan na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe. Oprema stana: * Stan je opremljen inverter klima uređajem za grijanje i hlađenje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-345 (od ukupno 353)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more