• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking Naj - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking Naj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking Najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking najnovije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.653 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U prodaji stan u visokom prizemlju veličine 60,55 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje s blagavaonom ,dvije šupe,kupaonice,balkon. Mogućnost dobivanja još jedne spavaće sobe Parking oko zgrade besplatan Do mora i plaže cc 1500 m udaljenosti Do centra grada....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, ŠIJANA - Komotan obiteljski 3SS+DB stan na 1. katu zgrade s liftom, parkingom i pogledom na zelenilo U jednom od najtraženijih dijelova grada Pule, u naselju Šijana, nadomak svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i miran obiteljski život, smjestio se ovaj funkcionalan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m. Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking najnovije'
208.280 €
189.000 €
207.500 €
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S površinom od 79 m², sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje,kupaonice te zasebnog toaleta te verande. Smješten na trećem katu zgrade s dizalom. Udaljenost od centra grada je samo 2500 metara,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 230.000 €, 57,50 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan s prekrasnim pogledom, Pula, 57m2, 2S+DB Prodaje se uređeni stan na odličnoj lokaciji u Puli. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, dvije spavaće sobe i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stan pruža predivni pogled na sjevernu, istočnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 229.000 €, 59,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U ponudi naše agencije imamo izvrstan stan ukupne površine 59,80 m2 koji se smjestio na prvom katu manje stambene zgrade u najljepšem kvartu grada Pule, Verudi. Zgrada je građena 2005 godine, uredno održavana, u sklopu zgrade nalazi se i veliki parking namijenjen isključivo stanarima,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Nudimo vam priliku da se uselite u prekrasan, potpuno renovirani stan smješten u mirnom predjelu Pule. Ovaj izvanredan stan nalazi se u prizemlju. Stan je nedavno potpuno renoviran, pružajući vam moderan i svijetao prostor za uživanje. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Vidikovac: odličan obiteljski stan s terasom Cijena: 195.000 EUR Površina stana: 66 m² Uporabna dozvola Prodaje se odličan stan na Vidikovcu, smješten na 9. katu uredne zgrade s liftom, idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Stan površine 62 m² sastoji se od jedne....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Monvidal, prodaje se kvalitetan moderno opremljen i uređen stan u novijoj zgradi, s privatnim parkingom ispred zgrade. Stan je veličine 60 m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, gdje se smjestio ugradbeni ormar u kojem se nalazi bojler za centralno grijanje, "open space" prostora u....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U naselju Monvidal prodaje se kvalitetan, moderno opremljen i uređen stan smješten u novijoj zgradi s liftom. Stan površine 60 m² odiše funkcionalnošću i ugodnim rasporedom, a uz stan dolazi i privatno parking mjesto ispred zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, CENTAR, prodajemo stan 51m2 + konba/poslovni prostor/garsonjera 45m2 + 2 x parking mjesto. Stan se sastoji od 2 sobe, kupaona, blagovaona sa kuhinjom, dnevni boravak, terasa. konoba/garsonjera 45m2, dnevni, kuhibha, kupaona, vrt, terasa. Top lokacija blizina svih sadržaja. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu manje stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih pulskih naselja, Vidikovcu, nudi se prostrani stan, potpuno namješten i spreman za useljenje. S ukupnom površinom od 108,95 m², stan raspolaže dvjema velikim spavaćim sobama, kupaonicom i dodatnim WC-om, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....