• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat 50 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat 50 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja novogradnju na najtraženijoj lokaciji u gradu Puli. Sisplac je gradska četvrt u Puli koja administrativno pripada mjesnom odboru Sv. Polikarp-Sisplac. Sisplac je sa sjeverozapada ograničen Valkanama, sa sjevera Sv. Polikarpom, s istoka Verudom, s jugoistoka Valsalinama,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u centru Pule površine od 50,3 m2. Stan se sastoji kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka , dvije spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada i spremište od 20 m2. Stan je moderno uređen po projektu poznatog dizajnera i prodaje se potpuno namješten. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 215.412 €, 50,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2024.,

www.indomio.hr

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
  Stan, PULA, 215.000 €, 52,04 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.aspectus.com.hr

Jednosoban stan blizu plaže, Istra | Pula Blizina centra Blizina dućana Blizina škole Miran predio Prilaz - asfaltirani Pristup invalidima Oprema Električne rolete Tuš kabina Klima uređaj Lift Podno grijanje Portafon Protuprovalna vrata Infrastruktura Gradski vodovod Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 203.200 €, 49,60 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 225.000 €, 49,70 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo stan na prvom katu manje stambene zgrade, ukupne stambene površine od 49,70m2. Nalazi se u jednoj od atraktivnijih lokacija grada, udaljen svega 500m od mora te okružen manjim privatnim kućama. Ulaskom u uredno održavanu i noviju zgradu, dolazimo do stana koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.c21futura.com

U centru Pule, nedaleko svih sadržaja, posredujemo u prodaji ovog potpuno renoviranog i opremljenog stana. Stan se nalazi na 2. katu stambene zgrade, te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, te kupaonice. Terasa je zatvorena čime je dobiveno još 20m2 zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, centar, prodaje se moderno uređen dvosoban stan. Stan je smješten na drugom katu stambene zgrade, prostire se na površini od 50m2, a sastoji se od kuhinje, blagovaonice dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Stan je izuzetno funkcionalan i odlično osvijetljen zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju top novouređen stan opremljen dizajnerskim potpisom. Nalazi se na drugom katu 50 m2 i spremište u suterenu 20 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe,kuhinje,dnevni boravak,kupaonica. Na svega par metara nalaze se svi bitni sadržaji (tržnica,autobusna stanica,škola,doktori....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA- PULA- Prekrasan stan u centru grada! Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Grad se razvio dijelom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 240000 eura 50 m2 (2554)
  • nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.