• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat što v - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat što v - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat što veće

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat što veće" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.247 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan od 60 m2, smješten na sedmom katu u kvalitetnoj stambenoj zgradi s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe veće i manje, prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu terasu te šupe u podrumu. Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Prekrasan trosobni stan na top poziciji nedaleko centra grada. Stan se sastoji od tri spavaće sobe,kuhinje s blagavaonom,dnevnim boravkom,kupaonice,wc,ostava,dva hodnika i terasa. Stan se smjestio na 7 katu stambenezgrade južne orijentacije Stan se prodaje namješten Pvc nova stolarija....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 189.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 189.000 €, 72,01 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 199.000 €
29.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 72m2 na odličnoj lokaciji, 300m od pulskog Amfiteatra. Stan se nalazi na sedmom katu održavane zgrade od ukupno osam katova. Odličnog je tlocrtnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u svaku prostoriju zasebno: 1....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 240000 eura 7.kat što veće'
190.000 €
208.000 €
  Stan, PULA, Veruda, 187.000 €, 60,57 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.neelcon.hr

Na fantastičnoj lokaciji Verude, na sedmom katu uredno održavane zgrade starije novogradnje sa liftom, prodaje se stan tlocrtne površine od 60,57m2. Funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na loggiu sa koje se prostire pogled na prirodu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 218.000 € na 208.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 208.000 €, 60,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 218.000 €
18.04.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se adaptirani stan na sedmom katu zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, lođe i ostave u podrumu. Stan je renoviran 2023. godine, zamijenjene su vodne i električne instalacije, podne površine,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu