• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 240000 eura 40 m2 pala - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 240000 eura 40 m2 pala - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 240000 eura 40 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 240000 eura 40 m2 pala cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.329 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 207.000 € na 190.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 207.000 €
17.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? STAN U BLIZINI MORA, 40 M² S PROSTRANIM BALKONOM ???????????????????? U Puli, u neposrednoj blizini mora i najljepših gradskih plaža, prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen stan smješten na prvom katu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za ugodno....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m, smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 0 €
17.01.2026 - 205.000 €
19.01.2026 - 0 €
18.04.2026 - 195.000 €
16.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 240000 eura 40 m2 pala cijena'
175.000 €
145.000 €
145.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
27.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Puli površine 38,3 m² s funkcionalnim rasporedom, smješten u kući katnosti, u samom centru grada, svega 150 metara od Arene. Orijentacija na istok i zapad osigurava dobru osvijetljenost tijekom dana, a dodatnu vrijednost daje veranda i drvarnica. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVO U PONUDI ! Prodaje se stan na Novoj Verudi površine 39,51 m2 koji se nalazi na prvom katu objekta novije gradnje , a sastoji se od ulaza, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, loggie i ostave u podrumu. Stan ne nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini najljepših pulskih plaža (Verudela....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 197.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli, u neposrednoj blizini mora! Stan površine 40 m2, smješten na prvom katu zgrade. Stan je potpuno renoviran, s novim namještajem i kao takav se i prodaje. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog i spavaćeg dijela i prekrasnog prostranog balkona. Dodatne....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more ? Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 0 €
18.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 39,50 m2 cca 4840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 152.500 € na 147.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 147.000 €, 40,82 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 152.500 €
22.05.2026 - 147.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantan i moderno opremljen stan u Puli, smješten na izvrsnoj lokaciji, svega 300 metara od najbližih plaža, kristalno čistog mora i poznate šetnice Lungomare. Stan se nalazi na 1. katu zgrade izgrađene 1900. godine te ima ukupnu površinu od 40,82 m². Sastoji se od....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 207.000 € na 199.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 199.000 €, 39,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.12.2025 - 210.000 €
18.02.2026 - 207.000 €
15.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj, traženoj lokaciji u Puli, prodajemo stan površine 40m2 na 1.katu kvalitetne novije zgrade. Sastoji se od predprostora, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom (mogućnost odvajanja sobe), kupaonice, terase i spremišta, a parkirnih mjesta je sasvim dovoljno ispred zgrade.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine