• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt Zadnjih - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.404 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • balkon
    • 1.kat
    • moderan
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 191.500 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN STAN 1, PRIZEMLJE PULA Na prodaju je stan u prizemlju (Stan 1) u modernoj novogradnji s ukupno tri stambene jedinice (po jedan stan na svakoj etaži), smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.400 €, 59,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 5 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 222.750 €, 61,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt zadnjih 7 dana'
159.800 €
160.000 €
158.800 €
  Stan, PULA, Centar, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 6 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u centru Pule ? 31 m2 Apartman u visokom prizemlju u centru grada. Odličan za turistički najam ili stanovanje. - 31 m2 - Ocjena na Bookingu 9.3 - Ograđena terasa cca 12 m2 + izlaz u vrt - Aluminijska stolarija - Vrhunska keramika - Blizina svih sadržaja Ukoliko....

 
 
 
  Stan, PULA, 158.800 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili vrijednu investiciju u nekretnine u Istri. Stan C2 ima ukupnu površinu od 48,16 m² te je projektiran prema suvremenim....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan sa vrtom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih jedna ima vlastito kupatilo, još jednog kupatila, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi u vrt površine 110m2. Nov klima uređaj, centralno grijanje. Stanu pripadaju ostava....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan , površine 75.55 m2 (netto 72.33 m2) nalazi se u prizemlju . Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivene terase. Stanu pripada vrt površine 84....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.