• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt 2.kat - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt 2.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt 2.kat" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.478 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 208.800 €, 49,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na apsolutno najboljoj mogućoj poziciji u Puli, a i šire, na Verudi na Sisplacu, pored šumice kroz koju se spušta na plažu u Gortanovoj uvali udaljenoj svega 300m i svega par minuta od svakog mogućeg gradskog sadržaja u ponudi stanovi u novom luksuznom projetku. U ponudi stanovi od....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.500 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u stambenoj zgradi koji predstavlja iznimnu priliku na tržištu ? dvije odvojene stambene jedinice za cijenu jedne. Prvi stan nalazi se na drugom katu stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 45 m². Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 230000 eura vrt 2.kat'
181.000 €
181.000 €
223.500 €
  Stan, PULA, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula,Gregovica, prodaje se stan 71,86m2 na drugom katu, male zgrade od ukupno dva kata.Sastoji se od : hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, ostave, blagovaonice sa dnevnim boravkom, kuhinje i terase ukupne neto reducirane površine 65,36 m2, parkirnog mjesta u dvorištu 12,50....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 228.500 €, 60,76 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 228.250 €, 61,91 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.000 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.100 €, 58,10 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 50,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u prizemlju novije zgrade smještene u mirnom dijelu Šijane, svega nekoliko minuta vožnje od središta Pule. Lokacija je izuzetno praktična ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, pošta, ljekarna i autobusna stanica, što svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 194.750 €, 64,19 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prigradskom naselju Šikići, nedaleko od grada Pule, uskoro započinje gradnja novog visokokvalitetnog projekta, koji će u završnoj fazi sačinjavati 4 stambene zgrade, raspoređene kroz prizemlje, prvi i drugi kat. Od toga, 3 zgrade će imati po 15 stanova, dok će 1 zgrada imati 13....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 183.600 €, 55,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

???? EKSKLUZIVNA PRODAJA ? NOVI MODERNI STAMBENI PROJEKT U PULI, ŠTINJAN Paduljski put bb, k.č. 210/43, Štinjan.Predstavljamo vam novi, suvremeni projekt manje stambene zgrade u nizu sa samo 4 stana, smješten na iznimno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Štinjanu, 900 m zračne linije....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 172.000 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stambeni projekt razvija se u mirnom prigradskom dijelu Pule, nudeći savršenu ravnotežu između urbane praktičnosti i ugodnog, tihog okruženja za život. Projekt se sastoji od četiri suvremene zgrade s ukupno 58 pažljivo osmišljenih stambenih jedinica, idealnih kako za stanovanje....

 
 
 
  Stan, PULA, 172.000 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Visokokvalitetni stambeni projekt gradi se u mirnom i dobro povezanom dijelu Pule, nudeći izvrsnu priliku za ugodan život kao i sigurnu dugoročnu investiciju. Ovaj suvremeni projekt sastoji se od četiri stambene zgrade s ukupno 58 pažljivo osmišljenih stanova, kombinirajući funkcionalnost,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, 165.025 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
  Stan, PULA, 139.300 €, 43,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novi projekt Valdabek , zgrada se 4 stana . Ovaj stan se nalazi na 2. katu i čine ga : hodnik , dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom , soba , kupaona ,natkrivena terasa . Stanu pripada i 1 parkirno mjesto . Stan dolazi opremljen sa klima uređajem za hlađenje/grijanje , podovi....

 
 
 
  Stan, PULA, 130.300 €, 40,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 129.700 €, 23,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli , tik uz Arenu, nalazi se ovaj funkcionalan i šarmantan stan površine 23 m 2 - savršen za život u centru ili kao sigurna investicija za turistički najam. Stan se nalazi na drugom katu zgrade, u mirnom dijelu centra, što....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine