• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 220000 eura vrt 1.kat - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 220000 eura vrt 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 220000 eura vrt 1.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 220000 eura vrt 1.kat" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.669 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 208.800 €, 49,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na apsolutno najboljoj mogućoj poziciji u Puli, a i šire, na Verudi na Sisplacu, pored šumice kroz koju se spušta na plažu u Gortanovoj uvali udaljenoj svega 300m i svega par minuta od svakog mogućeg gradskog sadržaja u ponudi stanovi u novom luksuznom projetku. U ponudi stanovi od....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 207.600 €, 60,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 53,90 m2 s vrtom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 220.360 €, 54,00 m2 cca 4080 €/m2

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 220000 eura vrt 1.kat'
200.500 €
200.500 €
203.200 €
  Stan, PULA, Šijana, 217.000 €, 51,39 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 50,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u prizemlju novije zgrade smještene u mirnom dijelu Šijane, svega nekoliko minuta vožnje od središta Pule. Lokacija je izuzetno praktična ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, pošta, ljekarna i autobusna stanica, što svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 203.350 €, 56,77 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2025.,

www.njuskalo.hr

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! ZADNJI PREOSTALI STAN - STAN L3 - PRILIKA! Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje spada pod vlastitim mjesnim odborom (Štinjan). Smješten je na brežuljcima i valama....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja dvoetažnog stana u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Zagrebačke i Santoriove ulice u Puli. Stan je u fazi izgradnje te će biti završeno 2023. godine. Stan se sastoji : PRIZEMNI DIO koji se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. 1. KAT se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.000 €, 90,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, poznat po svojoj bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i dobro očuvanim rimskim spomenicima. Najpoznatija znamenitost grada je rimski amfiteatar ? Arena, jedan od najbolje sačuvanih antičkih amfiteatara na svijetu. Osim kulturne baštine, Pula....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 190.000 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo stan na prvom katu novogradnje ? zgrada A3,stan A u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj lokaciji. Povezanost stana je na odličnoj lokaciji od grada i kratkoj pješačkoj udaljenosti od prve plaže/mora. Stan A se nalazi u zgradi sa četri stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan ukupne površine 55m2 nalazi se na 1.katu kuće, a sasatoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, terase šupe i vrta. Stanu pripada vrt koji se djeli sa susjednim stanom u prizemlju, gdje se nalazi i mala kućica koju je moguće....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone, zasebnog toaleta, hodnika i predsoblja. Posebnu vrijednost čini odvojeni ulaz u stan,....

 
 
 
  Stan, PULA, 183.200 €, 57,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake B2 neto površine 54.75 m2 nalazi se na 1.katu zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji od:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, 178.500 €, 55,80 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake B3 nalazi se na 1.katu zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji od: hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 45,17 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PULA Cijena: 172.125 (PDV uključen nema poreza!) Na prodaju moderan stan u izgradnji u mirnom prigradskom naselju, nadomak Pule idealan za obiteljski život ili investiciju. Osnovne informacije: Stan: 1. kat Površina: 46 m Sobe: 2 (1 spavaća + dnevni boravak) Kupaonica:....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 228.250 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 228.600 €, 54,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, 231.000 €, 55,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,28 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.eurovilla.hr

Na jednoj od najtraženijih lokacija grada Pule prodaje se stan smješten na prvom katu novogradnje. U svojih 59 m2 stambene površine savršeno su se rasporedili ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe i kupaonica.Nekretnini pripada vrt i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me