• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 220000 eura pala cijena - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 220000 eura pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 220000 eura pala cijena grijanje na plin

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 220000 eura pala cijena grijanje na plin" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.007 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • zamjena
    • parking
    • 2.kat
    • 4.kat
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 197.000 € na 190.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 191.000 €
15.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Zahvaljujući na odličnoj lokaciji u stambenoj zgradi na Vidikovcu imamo stan s pogledom na more površine 66,24 m2 koji je nedavno renoviran,postavljena nova PVC stolarija,nova kupaonica,podovi u hodniku i kuhinji,elektroinstalacije i vodoinstalacije te je useljiv bez dodatnih troškova.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 189.000 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 199.000 €
22.02.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći  mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
27.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Puli površine 38,3 m² s funkcionalnim rasporedom, smješten u kući katnosti, u samom centru grada, svega 150 metara od Arene. Orijentacija na istok i zapad osigurava dobru osvijetljenost tijekom dana, a dodatnu vrijednost daje veranda i drvarnica. Stan se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 220000 eura pala cijena grijanje na plin'
175.000 €
229.000 €
175.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 225.000 €
22.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam na prodaju nekretninu ukupne površine 59m. Stan se prodaje kompletno namješten i uređen. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog prostora dnevnog boravka s priključcima za kuhinju 9m², komfornom spavaćom sobom s vlastitom kupaonom površine 27m² i drugom komfornom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 217.000 € na 208.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
20.02.2026 - 217.000 €
27.03.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

PULA, VERUDA, PRILIKA! U ponudi imamo ovaj predivan stan površine 62 m2 , koji se smjestio u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog prostora , kupatila, osvijetljenog dnevnog dijela sa kuhinjskim prostorom i prostranom spavaćom sobom. Tehničke karakteristike:....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 189.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 199.000 €
21.02.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 229.000 €, 83,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 238.000 €
03.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 285.000 €
12.03.2026 - 259.000 €
24.03.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
28.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u mirnom naselju Koparska u Šijani blizina svih sadrzaja škola autobusna stanica ducani ljekarna vrtic itd. Stan se nalazi na cetvrtom katu zgrade i sastoji se od 3 spavace sobe, kupatilo s wc om, jos jednim odvojenim wc om dva hodnika veliki dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 187.000 € na 166.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 166.000 €, 58,83 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 187.000 €
24.03.2026 - 166.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan za adaptaciju na traženoj lokaciji! Vidikovac je jedan od najtraženijih kvartova Pule. Neposredna blizina mora i centra grada te svi sadržaji potrebni za miran obiteljski život, čine ovaj dio grada jednim od najzanimljivijih. Upravo je na Vidikovcu, u jednoj većoj....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 161.000 €, 58,83 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 179.000 €
25.03.2026 - 166.000 €
08.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženijih pulskih lokacija za miran i praktičan život, u ponudi je stan koji ?ima ono nešto? ? osjećaj prostora, kvalitetu zgrade i otvoren pogled koji se ne može naknadno kupiti. Sve vam je nadohvat ruke, a opet ste dovoljno iznad....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 161.000 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 166.000 €
10.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 149.000 € na 141.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 149.000 €
15.04.2026 - 141.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA!!! Agencija za nekretnine, Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju ovaj dvosobni stan u prizemlju u centru grada Pule. LOKACIJA: U samom centru grada Pule udaljeno 400m od pulskog Korza i Slavoluka Sergijevaca. Stan se nalazi u prizemlju u jednoj od glavnih prometnica samom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 140.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 140.000 €, 33,20 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 145.000 €
11.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan smješten na trećem katu stambene zgrade, ukupne površine 33,20 m2. Sastoji se od hodnika, predsoblja, kupatila, kuhinje s blagovaonom te sobe. Pripada mu i vlastita šupa od 3 m2. Stan je kompletno renoviran 2023. godine, uključujući sve instalacije. Opremljen....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 130.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Arena, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2024 - 130.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2024.,

www.investa.hr

Pula, prodaja renoviranog stana iznad Arene na 2. katu, površine 48 m² Prodaje se u potpunosti renoviran stan u zgradi, smješten u visokom potkrovlju, površine 48 m² reducirane površine. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe i kupaonice. Stanu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 285.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo prostrani četverosoban stan površine 83 m2 u mirnom naselju Šijana, Pula, smješten na četvrtom, posljednjem katu zgrade. Stan je idealan za obiteljski život jer pruža funkcionalan i udoban prostor s tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 259.000 €
28.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji uređen stan na četvrtom katu na odličnoj poziciji. Blizina autobusnog kolodvora,trgovačkih centra,povezano autobusnom linijom do grada. Sastoji se od tri spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom,dnevnim boravkom,wc,kupaonica,lođa,balkon,dva hodnika i šupa u prizemlju zgrade.....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 285.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 285.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - 3S+DB stan s 2 terase 83m2 na odličnoj poziciji! Na prodaju je potpuno namješten stan smješten u mirnom naselju Šijana, 5 minuta lagane vožnje do samog centra grada Pula. Lokacija je izuzetno pogodna za obiteljski život jer se u neposrednoj blizini nalaze škola, vrtić,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 285.000 €
18.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)