• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 220000 eura 7.kat 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 220000 eura 7.kat 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 220000 eura 7.kat 70 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 220000 eura 7.kat 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno opremljen i moderno uređen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, smješten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Pula City Mall. Sam stan je neto stambene površine 65,36 m2 i odlikuje ga funkcionalan raspored, a sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je dizajnerski uređen stan smješten u samom centru grada, idealan za turistički najam ili ugodan gradski život. Stan ukupne površine 70 m sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje i wc-a. Luksuzno namješten i opremljen. Dodatna prednost je spremište na korištenje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, smješten na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od: Tri sobe Kuhinje Hodnika WC-a Stan je svijetao, prozračan i nalazi se na odličnoj lokaciji ? idealnoj za stanovanje, uredski prostor ili investiciju (najam, turistički smještaj). Blizina svih....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 225.000 €, 68,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan za 225000 eur na 1. katu zgrade sa tri stana u Črnjinoj ulici 17 u blizini Pula city mall-a. Stan ima ukupnu površinu opd 68m2 i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevnog boravka, blagovaone, kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Vidikovac: odličan obiteljski stan s terasom Cijena: 195.000 EUR Površina stana: 66 m² Uporabna dozvola Prodaje se odličan stan na Vidikovcu, smješten na 9. katu uredne zgrade s liftom, idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Stan površine 62 m² sastoji se od jedne....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 64,50 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64,50 m² smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 220000 eura 70 m2 najnovije (13)
  • nekretnine pula prodaja do 220000 eura 7.kat 70 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr