• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt pala ci - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt pala ci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt pala cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.314 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 165.000 € na 159.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Arena, 159.000 €, 35,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 165.000 €
13.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pule, na korak od Arene, nalazi se ovaj ugodan i pažljivo uređen stan površine 35 m², smješten u prizemlju manje zgrade.Prostor je vrlo funkcionalno organiziran i pruža sve što je potrebno za ugodan boravak. Dnevni dio povezan je s kuhinjom, dok je spavaća soba odvojena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 163.710 € na 156.270 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 156.270 €, 52,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 163.710 €
06.05.2026 - 156.270 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi novogradnje smještenoj u mirnom dijelu Pula, na području Velog Vrha. Zgrada se sastoji od svega četiri stambene jedinice, što budućim vlasnicima osigurava privatnost i ugodno okruženje za život. Lokacija je izuzetno pogodna udaljena....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 250.000 € na 185.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 185.000 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
13.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostrana kuća u Istri, u Savudriji, površine 170 m2 smještena na okućnici od 665 m2, s prekrasnim pogledom na more. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najtraženijem dijelu Istre. Kuća se sastoji od tri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt pala cijena'
141.000 €
141.000 €
160.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 192.000 € na 185.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 192.000 €
18.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kiaisser-Immobilien vam predstavlja izvanredan stan, jedinstvenu priliku za stvaranje toplog i ugodnog doma s predivnom konobom, njegovanim vrtom i dodatnim potencijalom tavana, koji dodatno obogaćuju ovu posebnu nekretninu. Pula je povijesni grad na jugu istarskog poluotoka, poznat....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 190.000 € na 179.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 190.000 €
27.02.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj svega par minuta vožnje od centra grada Pule. Kuća je samostojeća te proteže se kroz dvije etaže. U prizemlju kuće imamo kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom te jednom kupaonicom, dok su na katu dvije spavaće sobe i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu