• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt balkon - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt balkon

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt balkon" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.269 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 196.000 €, 68,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju u zgradi sa 2 kata bez tereta sa urednim posjedovnim papirima(vlasnistvo 1/1) Stan je velicine 74.2m2 od toga stambene površine 68 m2 i terasa 6.20 m2 Stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupaonu sa wc-om te balkonom. Ima dva klima....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 194.000 €, 55,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo trosoban stan površine 55 m2, smješten na visokom prizemlju u Puli. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaone s dnevnim boravkom, kupaone. Od dodatnih sadržaja, stan ima balkon, vrt te parkiralište. Ovaj stan izgrađen je 2026. godine i nalazi se na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja dvoetažnog stana u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Zagrebačke i Santoriove ulice u Puli. Stan je u fazi izgradnje te će biti završeno 2023. godine. Stan se sastoji : PRIZEMNI DIO koji se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. 1. KAT se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt balkon'
190.000 €
190.000 €
195.000 €
  Stan, PULA, Monte Magno, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 195.000 €, 56,35 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan tipa 1,5-sobni (1S+DB) površine 56,35 m², smješten u prizemlju zgrade s ukupno dvije etaže, u Puli, mirnom naselju Busoler. Ova nekretnina ističe se svojom pozicijom u centru naselja, pružajući ugodan život u blizini prirode i s lijepim pogledom. Stan je vrlo sunčan....

 
 
 
  Stan, PULA, 202.000 €, 81,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U dijelu grada zvan Šijana, na prodaju je ovaj novoadaptiran stan u prizemlju stambene zgrade. Stan je površine 81.40 m2 i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonice, ostave i wca. Jedna spavaća soba trenutno se koristi....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u stambenoj zgradi koji predstavlja iznimnu priliku na tržištu ? dvije odvojene stambene jedinice za cijenu jedne. Prvi stan nalazi se na drugom katu stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 45 m². Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PULA, 183.200 €, 57,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake B2 neto površine 54.75 m2 nalazi se na 1.katu zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji od:....

 
 
 
  Stan, PULA, 178.500 €, 55,80 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake B3 nalazi se na 1.katu zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji od: hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je atraktivan 1,5-sobni stan površine 52,20 m2, smješten u prizemlju zgrade s ukupno dva kata, na mirnoj lokaciji u Puli, naselje Busoler. Stan se ističe funkcionalnošću i ugodnim životnim prostorom, a orijentacija prema istoku i zapadu omogućuje obilje dnevne svjetlosti....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, 216.000 €, 54,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo moderan i lijepo uređen stan u Puli, koji se smjestio u prizemlju zgrade novije gradnje ukupne površine 54,38 m2. Stan se nalazi nedaleko od svih sadržaja, u mirnoj i slijepoj ulici, udaljenost od plaže 2.3 km. Koncept stana:hodnik, open space dnevni boravak s blagovaonom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more