• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt 50 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt 50 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 200000 eura vrt 50 m2" pronađeno 119 nekretnina - prosječna cijena 3.546 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 53,50 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U kvalitetnoj i suvremenoj novogradnji u Puli, u ponudi je moderan stan u prizemlju ukupne površine 53.50 m2, osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Stan se sastoji od prozračnog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, modernom kupaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 212.752 €, 53,90 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s vrtom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan s vrtom stambene površine 43,92 m² smješten u prizemlju manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, 177.000 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

VALDEBEK OKOLICA prodajemo prekrasan stan u prizemlju u izgradnji površine 54m2 + ostava + vrt + garaža 20m2. Stan se sastoji od hodnika, kupaone, 2 spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka. Stanu pripada ostava, garaža 20m2 (PLAĆA SE POSEBNO dodatno na cijenu) i vrt. Završetak radova....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo ovaj dvosobni stan oznake S2 u novogradnji čije se izgradnja planira u 11/2025 godine. Lokacija Šikići , do Pule udaljenost 4 km. Stan se nalazi u prizemlju zgrade te mu pripada i vrt od 97 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog dijela koji objedinjuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 46,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, 216.000 €, 54,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo moderan i lijepo uređen stan u Puli, koji se smjestio u prizemlju zgrade novije gradnje ukupne površine 54,38 m2. Stan se nalazi nedaleko od svih sadržaja, u mirnoj i slijepoj ulici, udaljenost od plaže 2.3 km. Koncept stana:hodnik, open space dnevni boravak s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 70 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Objekat ima tri stana,jednog po etaži. Stan u prizemlju se sastoji od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.500 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 10 minuta hoda od centra grada Pule, u blizini svih važnih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 198.000 €, 54,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam izniman stan površine 54,88 m² nalazi se u dvokatnici u naselju Monte Turco, Pula. Dodatna površina uključuje vrt od 96.66 m², što ga čini savršenim za one koji uživaju u vanjskim prostorima. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka koji....

 
 
 
  Stan, PULA, 176.500 €, 46,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Vrhunski stambeni projekt dostupan je u Štinjanu, jednoj od najpoželjnijih lokacija u blizini Pule, koji nudi moderne stanove osmišljene za ugodan život i dugoročnu investiciju. Projekt uključuje pažljivo planirane jednosobne i dvosobne stanove, kreirane s ciljem maksimalne funkcionalnosti,....

 
 
 
  Stan, PULA, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan u blizini centra i svih bitnih sadržaja(autobusne stanice,tržnice,faxa,šole i ostalo..) Nalazi se u prizemlju,uređen,zajednički vrt,parking Sastoji se od spavaćesobe iz koje se mogu urediti i dvije,dnevnog boravka s blagavaonom,kuhinja,kupaonica,ostava PVC stolarija Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan s vrtom na odličnoj lokaciji! NOVOGRADNJA! U ponudi DUX nekretnina nudimo stan s vrtom u neposrednoj blizini centra! Radi se o novom stambenom kompleksu ali predmetna zgrada ima sveukupno 3 stambene jedinice. LOKACIJA: Na pješačkoj udaljenosti od trgovine, teretane....

 
 
 
  Stan, PULA, 176.400 €, 46,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 41,8 m funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, 213.800 €, 54,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Novogradnja stan S1-54,95m2+vrt 77m2+dva parkirna mjesta+spremište U mirnom dijelu grada,u sambenoj zgradi sa samo 4 stana u prizemlju smjestio se ovaj predivan stan sa vrtom. Stan se sastoji od:ulaznog hodniha,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe,kupaone....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 181.900 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2023.,

www.indomio.hr

Stan novogradnja u prizemlju sa vrtom, stambena zgrada modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje . Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba, terasa i vrt 77,63m2. U prizemlju zgrade nalazi se spremište te stan ima jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PULA Cijena: 172.125 (PDV uključen nema poreza!) Na prodaju moderan stan u izgradnji u mirnom prigradskom naselju, nadomak Pule idealan za obiteljski život ili investiciju. Osnovne informacije: Stan: 1. kat Površina: 46 m Sobe: 2 (1 spavaća + dnevni boravak) Kupaonica:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 181.900 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.200 €, 54,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,46 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje:....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten u prizemlju zgrade, s pripadajućim vrtom, natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i spremištem . Stan idealan za ugodan život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 41,80 m2 , a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 186.131 €, 54,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 54 M2 Prodaje se dvosoban stan površine 54 m2 u prizemlju stambene zgrade u Puli. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan ima dvije komforne spavaće sobe, moderno kupatilo i prostranu terasu. Posebna....

 
 
 
  Kuća, PULA, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Valmade, odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan u prizemlju (A1) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 45,97 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, PULA, 195.000 €, 54,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Apartman, PULA, 197.500 €, 54,37 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,39 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 160.000 €, 45,36 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Pule, u prizemlju stare austro-ugarske zgrade, prodaje se stan s puno potencijala! Iako je u papirima upisan kao jednosoban s dnevnim boravkom, u stvarnosti se radi o funkcionalnijem rasporedu: dvije spavaće sobe, prostran ulazni prostor, kupaonica, kuhinja i izlaz....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.900 €, 54,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,97 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje:....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 190.000 €, 54,98 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi u prizemlju te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.