• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja barem 70 m2 najnovije što - GoHome
  • nekretnine pula prodaja barem 70 m2 najnovije što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja barem 70 m2 najnovije što jeftinije 1.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja barem 70 m2 najnovije što jeftinije 1.kat" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.205 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • grijanje na plin
    • balkon
    • s garažom
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 246.596 €, 88,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na prvom katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 82.85 m2, sastoji se od kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.436 €, 83,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na prvom katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 83.37 m2, sastoji se od hodnika,dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja barem 70 m2 najnovije što jeftinije 1.kat'
403.901 €
243.000 €
245.000 €
  Stan, PULA, Kaštanjer, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaju se dva stana na prvom katu privatne kuće u mirnom naselju Kaštanjer, Pula, svega cca 800 m od centra grada. Stanovi se prodaju isključivo zajedno, te se nalaze na prvom katu privatne kuće. ? Stan 1: 61,07 m² ? Stan 2: 50,61 m² ? Ukupna površina: 111,68 m². Oba stana imaju....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 254.000 €, 86,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade sa samo četiri stana. Sastoji se od tri spavaće sobe od čega jedna ima vlastito kupatilo, još jednog kupatila, kuhinje sa ostavom, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu manje stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih pulskih naselja, Vidikovcu, nudi se prostrani stan, potpuno namješten i spreman za useljenje. S ukupnom površinom od 108,95 m², stan raspolaže dvjema velikim spavaćim sobama, kupaonicom i dodatnim WC-om, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 118,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, STROGI CENTAR, TOP NEKRETNINA prodajemo prekrasan stan 118m2 na 1 katu u samom centru grada. Stan je površine 118m2 i sastoji se od hodnika, kupone, 3 spavaće sobe, ostave, 2 terase, blagovaone sa kuhinjom, dnevnog boravka, ljetne kuhinje. Stanu pripada i privatna garaža. Čisto....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan 85 m2 u prizemlju kuće novije gradnje , a sastoji se od dvije spavaće sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupaonom, ostavom . Stanu pripada i bazen koji se nalazi u dvorištu u blizini stana i parking mjesto. U kući se nalaze još tri stana iste kvadrature....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 300.000 €, 93,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Istra, Štinjan, stan na prvom katu koji se sastoji od ulaznog prostora,toaleta, kuhinje s dnevnim boravkom i blagovaonom, natkrivene terase, hodnika, kupatila i dvije spavaće sobe. Ukupne površine 71,39m2, a stanu pripada i garaža,vanjsko parkirno mjesto i ostava, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 330.000 €, 104,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i moderno opremljen stan površine 104 m2 smješten na prvom katu. Stan se sastoji od ulaznog i prostranog hodnika koji vodi k ostatku stana od tri lijepe spavaće sobe s namještajem rađenim po mjeri. S naše lijeve strane se nalaze dvije prostrane kupaonice modernog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 335.000 €, 99,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno namješten i uređen dvoetažni stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Ukupna površina stana je 100 m2 a odlikuje se funkcionalnim rasporedom i svijetlim prostorijama. Na prvoj etaži je dnevi boravak, kuhinja s blagavavonom, kupaona, ostava, hodnik te....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U okolici Štinjana u zgradi s četiri stana, prodaje se na prvom katu stan koji se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, tri spavaće sobe, dva kupatila,ostave, spremišta i lijepe terase na kojoj će biti vanjski kamin i sudoper (13,18m2). Stanu će pripadati i posebno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Eksluzivni stan u strogom centru grada površine 140 m2, u okolici tržnice. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od dva studio apartmana i jednog jednosobnog stana sa balkonom . U stanove se ulazi iz centralnog hodnika. Stan ima i centalni (zajednički ) prostor koji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 504.806 €, 121,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena za stanovanje zbog sportsko-rekreacijskog sadržaja na tom području, blizine tržnice Veruda, uređenih parkova, te svih prirodnih blagodati,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 610.000 €, 420,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana i kvalitetno opremljena kuća u Štinjanu, u neposrednoj blizini Pule, sa izuzetnim potencijalom za stanovanje ili turistički najam. Nekretnina ukupne površine 420 m² stambenog prostora i 448 m² okućnice, sastoji se od prizemlja i dva kata, pružajući veliki potencijal....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr