• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine pula prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.144 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 228.000 €, 59,80 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan površine 59,80 m² na prvom katu, smješten u atraktivnom kvartu Nova Veruda u Puli. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj 2005. godine, što pruža suvremene standarde gradnje i kvalitetu. Pozicija u naselju Nova Veruda osigurava praktičnost života u jednom od traženijih....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji s krovnom terasom i garažom, Pula Valdebek Nalazi se na 2. katu nove stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, lođe i prostrane terase na kojoj je predviđena ljetna kuhinja s panoramskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije'
179.900 €
265.000 €
  Stan, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalni dvosobni stan u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je na prvom katu te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 890,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište stambene namjene površine 890 m2. Kompletna infrastruktura je uz parcelu. Prilaz sa asfalta. Nalazi se na lijepoj lokaciji udaljenoj 2,5 km od mora. Za sve dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte na broj +385976668173. Istra, Pula, građevinsko....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 62,10 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan s jednim od najljepših pogleda u Istri Na prestižnoj lokaciji na Verudi, u mirnom zelenilu i svega nekoliko minuta od svih važnih sadržaja, nalazi se stan koji pruža rijetku kombinaciju panoramskog pogleda, udobnosti i iznimnog investicijskog potencijala. Smješten....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 225.500 €, 60,38 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 60,38 m². Od navedene površine, 49,77 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m². Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, PULA, CENTAR, 54,84 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne neto reducirane površine 54,84 m2 na 2. katu zgrade s liftom. Stan se sastoji od hodnika/predprostora, dnevnog boravka s kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie. Pripada mu i spremište u podrumu zgrade.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 210.000 €, 52,80 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalno preuređen stan ukupne površine 53 m², podijeljen u dva zasebna stambena prostora povezana zajedničkim ulazom, idealan za investiciju, najam ili kombinaciju stanovanja i iznajmljivanja. Nalazi se na traženoj lokaciji na Verudi u neposrednoj blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 225.000 €, 68,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega tri stana. Stan ukupne površine 68 m² sastoji se od hodnika, kupaonice, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe te terase koja pruža ugodan prostor za odmor. Uz stan dolazi i pripadajuće....

 
 
 
  Kuća, PULA, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna montažna prizemnica u visokom roh-bau stanju, bruto površine 90 m², smještena na parceli od 439 m², na mirnoj lokaciji svega 6 km od centra Pula i 7,5 km od mora. Nekretnina pruža idealan spoj mirnog obiteljskog života i blizine svih važnih sadržaja te istarskog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 245.000 €, 115,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u Puli na odličnoj lokaciji strogi centar u kvalitetnoj starijoj austrougarskoj zgari na lll katu bez lifta.Radi se o top lokaciji stana.blizina svih sadržaja.u naravi stan se sastoji od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe,kupatila sa wcom,velikoga dnevnog boravka sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.600 €, 55,32 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 55,32 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr