• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja što skuplje pala cijena Na - GoHome
  • nekretnine pula prodaja što skuplje pala cijena Na - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja što skuplje pala cijena Najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja što skuplje pala cijena najnovije" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.236 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 350.000 € na 310.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 310.000 €, 134,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 350.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću ukupne neto reducirane površine 134 m2, smještenu u okolici grada Pule. Ova nekretnina raspolaže s tri spavaće sobe i prostire se na parceli od 250 m2, nudeći idealan spoj privatnosti i funkcionalnog prostora za svakodnevni život. Sastoji se od prizemlja i dva kata.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 420.000 € na 380.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.09.2025 - 400.000 €
18.10.2025 - 420.000 €
21.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

U Puli, u elegantnoj novogradnji na traženoj lokaciji Valdebeka, nalazi se ovaj izniman četverosoban stan, savršen za moderan obiteljski život ili kao vrhunska investicija.Smješten na prvom katu sofisticirane zgrade s tri etaže, ovaj prostrani dom od 114 m2 nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja što skuplje pala cijena najnovije'
259.000 €
206.000 €
 
-18%

Promjena cijene sa 380.000 € na 310.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 310.000 €, 155,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 380.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se simpatična kuća u nizu sa bazenom površine 155 m2. Sastoji se od natkrivenog ulaza, hodnika, spremišta, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu iz kojih se izlazi na natkrivenu terasu, bazen i vrt. Kuća se prodaje kompletno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 225.000 €
22.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam na prodaju nekretninu ukupne površine 59m. Stan se prodaje kompletno namješten i uređen. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog prostora dnevnog boravka s priključcima za kuhinju 9m², komfornom spavaćom sobom s vlastitom kupaonom površine 27m² i drugom komfornom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled