• GoHome Professional
nekretnine ploče prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine ploče prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ploče prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine ploče prodaja najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PLOČE, 125.001 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor s mogućnošću prenamjene u stambeni, 48,41 m, Ploče Na atraktivnoj lokaciji u Pločama, smjestio se poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi. Prostor se nalazi na prvom katu zgrade, obuhvaća 48,41 m, i nudi mogućnost prilagodbe u stambenu jedinicu, savršeno pogodan....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 220.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PLOČE, 220.000 €, 4690,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 234.500 €
08.03.2026 - 200.000 €
27.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Baćina prodaju se dvije susjedne parcele ukupne površine 4.690 m2 koje zajedno mogu činiti cjelinu s brojnim mogućnostima. Iako nisu spojene, nalaze se blizu jedna drugoj, što pruža dodatnu fleksibilnost kod uređenja i korištenja. Na prvoj parceli površine....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 238.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

[EKSKLUZIVNA PRODAJA, kuća na mirnoj lokaciji] Useljiva kuća na prodaju, Staševica, 204m2, okućnica 350m2 3 spavaće sobe 1 WC/kupaonica dnevni boravak spremište 2 parkirna mjesta prostrana okućnica, lijepo uređeno, zelenilo U blizini je trgovina, nalazi se uz glavnu prometnicu. Lak....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 130.000 € na 150.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PLOČE, 150.000 €, 313,00 m2 cca 480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 130.000 €
18.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Komin, obiteljska kuća u nizu u samom centru mjesta uz glavnu prometnicu, orijentacije jug - sjever.Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 161 m2 te se sastoji od četiri etaže ukupne neto površine 260 m2, te posjeduje sve komunalne priključke.Prizemlje koje se sastoji od stubišta,....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 100.000 €, 219,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Kamena kuća stambene površine 219 m2 smještena na zemljištu od 400 m2 na prodaju. Nekretnina se nalazi u malom naselju u Dubrovačkom primorju na udaljenosti 3 km od mora. Kuća je u ruševnom stanju te je potrebna potpuna adaptacija. Struja i voda se nalaze u blizini. Sadrži septičku....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 220.000 €, 98,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je jedinstvena investicijska nekretnina smještena direktno uz rijeku Neretvu u Dalmaciji s prostranim vrtom uz mediteranski ugođaj. Ovakve nekretnine izuzetno su rijetke na tržištu te predstavljaju idealnu priliku za investiciju, turizam ili privatnu oazu mira. Stambena....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 2.500.000 €, 460,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.broker.hr

Krasna apartmanska kuća u prvom redu do mora, u malom mjestu u blizini poluotoka Pelješac. Kuća se sastoji od ukupno 6 apartmana, od toga dvaju trosobnih apartmana (cca 85-90m2) sa dva kupatila, tri dvosobna apartmana (cca 70m2) sa jednim kupatilom, te jednim jednosobnim apartmanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 125.001 €, 48,41 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Poslovni prostor s mogućnošću prenamjene u stambeni, 48,41 m², Ploče .

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 148.820 €, 2126,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na južnoj strani mjesta Baćina, skriveno u miru zelenila i uz blizinu mora, smjestilo se zemljište površine 2.126 m2 koje na prvi pogled osvaja svojim prirodnim okruženjem i autentičnim dalmatinskim šarmom. Ova parcela pruža rijetku priliku za stvaranje mjesta gdje se tradicija i....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 935.000 €, 235,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more, smještena u mirnom dijelu naselja svega 200 m od javne plaže. Vila se prostire na 235 m² stambene površine te je raspoređena na tri etaže s funkcionalno organiziranim prostorom. U prizemlju se nalazi prostorija otvorenog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine ploče prodaja (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me