• GoHome Professional
nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 suteren - GoHome
  • nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 suteren

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 suteren" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.623 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • okućnica
    • moderan
    • 1.kat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan/apartman s posebnim ulazom, smješten u prizemlju i suterenu stambene zgrade. Ukupna površina prema zemljišnim knjigama iznosi 119,24 m², a nekretnina je odmah useljiva. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kuhinje, dvije kupaonice, tri WC-a, vešeraja,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE, dvoetažni namješteni apartman sa velikom okućnicom i uređenim zimskim vrtom!! Ovaj lijepo uređeni i očuvani apartman rasprostire se na dvije etaže manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prizemlju i suterenu te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 suteren'
280.000 €
280.000 €
280.000 €
  Apartman, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane, dvoetažni stan 118 m s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom U mirnijem dijelu mjesta Petrčane prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 118,29 m, smješten u prizemlju i suterenu zgrade, s vlastitom uređenom okućnicom od približno 175 m u zasebnom vlasništvu. Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,29 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, stan (118 m²) s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom Petrčane, dvoetažni stan 118 m² s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom U mirnijem dijelu mjesta Petrčane prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 118,29 m², smješten u prizemlju i suterenu zgrade, s vlastitom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.05.2025.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten.</br> Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti u dvije odvojene....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane - Zadar Moderno namješten stan ukupne površine 103,29m2 s prostranim dvorištem površine 215m2 u kojem se nalazi uređeni zimski vrt, kamin, jacuzzi, vanjski tuš i više parkirnih mjesta! U dvorištu se nalazi i zimski vrt, ostakljen prostor sa prostorom za druženje. U suterenu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 287.200 €, 100,21 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Petrčane, Jedinstven apartman uz more. Petrčane, troetažni stan s dizalom 60 m od mora na elitnoj adresi. JEDINSTVENA NEKRETNINA I LOKACIJA! Prodaje se atraktivan stan u najposebnijoj zgradi u Petrčanima. Moderna troetažna jedinica s vlastitim ulazom, stubištem, vrtom i krovnom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 780.000 €, 195,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Nevjerojatna 3 stana u jednom drugi red do mora! Prilika za investiciju! U predivnim Petrčanima, samo 36 metara od mora, nudi se jedinstvena prilika za investiciju u nekretninu koja objedinjuje luksuz i udobnost. Ova nekretnina sastoji se od tri odvojena stana koja....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Kožino kod Zadra prodaje se kuća okružena zelenilom na mirnoj lokaciji, u blizini mora, 3. red od mora.Kuća je ukupne podne površine 240,20 m2, sastoji se od 3 etaže (suteren+prizemlje+kat) s jednom garažom i prodaje se potpuno opremljena.Kvalitetno je građena u drugoj polovici....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2024 - 640.000 €
15.09.2024 - 600.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2024.,

www.indomio.hr

Zadar, Kožino, samostojeća kuća na lijepoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora.Kuća se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi višenamjenski prostor, sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice. Ovdje se nalazi i prostor za vešeraj te konobu i kotlovnicu.Na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.