• GoHome Professional
nekretnine petrčane prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine petrčane prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrčane prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.583 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 1.050.000 €, 265,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan penthouse s velikom krovnom terasom na kojoj se nalazi bazen, samo 100 m od mora, s prekrasnim otvorenim pogledom na more. Nalazi se na drugom katu iznimno kvalitetne zgrade s ukupno četiri stana, a sastoji se od dnevnog boravka s open space kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 515.000 €, 658,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

**Građevinsko zemljište u trećem redu do mora ? atraktivna prilika za ulaganje** Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,19 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PETRČANE ? Prostran dvoetažni stan 120m² s vrtom! U mirnom dijelu Petrčana prodaje se prostran dvoetažni stan ukupne površine 120 m2 s uređenim privatnim vrtom koji se nalazi na zasebnoj čestici. Nekretnina pruža ugodan boravak i funkcionalan raspored, idealan za obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja zadnjih 7 dana'
230.000 €
920.000 €
502.060 €
  Stan, PETRČANE, 340.000 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Dvosoban stan s vrtom, dvorištem i 3 parkirna mjesta, Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 550.000 €, 658,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Petrčane, nadomak povijesnog Zadra, smjestilo se izvanredno građevinsko zemljište od 658 m2, rijetka prilika na tržištu. Ova ekskluzivna parcela, udaljena svega 20 metara od mora, nudi savršen spoj mira, privatnosti i neposredne blizine obale. Pozicionirano u mirnom dijelu naselja,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 379.000 €, 90,76 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PETRČANE ? Prostran dvosoban stan s vrtom i dva parking mjesta U jednom od najpoželjnijih dijelova okolice Zadra, u mirnom naselju Punta Radman u Petrčanima, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa samo tri stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U najtraženijem dijelu Petrčana, u ekskluzivnoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj moderan trosobni penthouse koji objedinjuje privatnost manje zgrade, neposrednu blizinu mora i vrhunsku investicijsku sigurnost. Udaljenost od plaže iznosi svega 80 metara, što ovu nekretninu svrstava....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 390.000 €, 112,44 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - luksuzni dvoetažni penthouse B3 s panoramskim pogledom na cijeli Zadarski kanal, neto korisne površine 112 m2. Smješten je na mirnoj lokaciji udaljenoj samo 50 m od mora. Prva etaža stana se sastoji od ulaznog hodnika s kojim se dalje nastavlja u veliku spavaću sobu koja....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 106,30 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - PENTHOUSE S4 2. KAT S KROVNOM TERASOM Zgrada je smještena u mirnom dijelu naselja oko 200m od mora. Stan S4 nalazi se na drugom katu, sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 238.400 €, 74,50 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE ? prodaju se dvosobni i jednosobni stanovi u kompleksu modernih novogradnji, od mora udaljeni 650 m! Na mirnoj lokaciji u Petrčanima, u blizini Kraljevskih vinograda, nalazi se ovaj projekt moderne novogradnje. Kompleks se sastoji od pet moderno dizajniranih zgrada, pri čemu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 109,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U jednom od najprestižnijih dijelova Petrčana, u mirnoj i izuzetno cijenjenoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj ekskluzivni penthouse koji objedinjuje vrhunsku kvalitetu novogradnje, privatnost manje rezidencijalne zgrade i iznimnu blizinu mora, udaljen svega 80 metara od uređene....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 395.000 €, 104,55 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zgrada oznake 4 , S4 - 2. kat, Penthouse 104,55 m² - cijena na upit Na jednoj od najprestižnijih mikrolokacija zadarskog područja, u neposrednoj blizini Kraljevskih vinograda i svega nekoliko minuta od uređenih plaža i kristalno čistog mora, smješten je prostrani stan oznake....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U najtraženijem dijelu Petrčana, u ekskluzivnoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj moderan trosobni stan koji objedinjuje privatnost manje zgrade, neposrednu blizinu mora i vrhunsku investicijsku sigurnost. Udaljenost od plaže iznosi svega 80 metara, što ovu nekretninu svrstava među....