• GoHome Professional
nekretnine perušić prodaja što veće - GoHome
  • nekretnine perušić prodaja što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine perušić prodaja što veće

  • Za upit "nekretnine perušić prodaja što veće" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 518 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2770 m2
    • do 3460 m2
    • 3460 m2 (prosječna površina)
    • barem 3460 m2
    • 4150 m2
  •  Po cijeni
    • do 1600 eura
    • do 2000 eura (prosječna cijena)
    • do 2400 eura
    • do 20 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PERUŠIĆ, 32.000 €, 3998,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini Perušića na atraktgivnoj lokaciji na uzvisini u prirodi s predivnim pogledom. Građevinsko zemljište se sastoji od 3998m2 s pristupnim putom i osiguran priključak struje. Za sad vodovod nije prošao na nekih stotinjak metara od zemljista zavrsava....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 135.000 €, 20116,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

---------------- ------------------ Prodaje se zemljište u Perušiću 2 ha u jednom komadu Na prodaju je zemljište ukupne površine 20.000 m smješteno u mirnom i prirodnom okruženju u okolici Perušića, Ličko-senjska županija. Parcela je u cijelosti u jednom komadu te se sastoji od pašnjaka,....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 135.000 €, 20116,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

---------------- ------------------ Prodaje se zemljište u Perušiću ? 2 ha u jednom komadu Na prodaju je zemljište ukupne površine 20.000 m² smješteno u mirnom i prirodnom okruženju u okolici Perušića, Ličko-senjska županija. Parcela je u cijelosti u jednom komadu te se sastoji od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine perušić prodaja što veće'
160.000 €
562.000 €
70.000 €
  Zemljište, PERUŠIĆ, 45.000 €, 14280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

PERUŠIĆ - ( u blizini naselja Kunjača ) - građevinsko i poljoprivredno zemljište te šuma, ukupna površina 14.280 m2. Od toga građevinskog zemljišta u zoni M1 je 3.656 m2, poljoprivrednog 8.850 m2, te šume 1.774 m2, mješano bor, bukva. U samoj blizini su svi priključci i to struja,....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 283.460 €, 14173,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 14.173m2 - PERUŠIĆ Prodajemo zemljište u Perušiću, 15min pješice do centra. Zemljište ukupne površine 14173m2 nalazi se uz cestu, u blizini izgrađenog područja. Prema prostornom planu općine Perušić zemljište je u građevinskoj zoni. Namijenjeno je za....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 110.000 €, 11035,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prelijepo zemljište u prirodi na osunčanoj strani pravilnog i ravnog oblika s djelom šume, voćnjaka POVRŠINA 11035 KOMPLETNO GRAĐEVINSKA NAMJENA M1 M2 prikladno za sve vidove gradnje ovisno o želji budućeg vlasnika. Priključci gradski vodovod, struja, asfalt i s donje....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 100.000 €, 6022,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Nadomak centra Perušića, pod brežuljkom pokrivenim šumom u sljepoj nenaseljenoj ulici nalazi se građevinsko zemljište od 6000m2. Parcela idealna za gradnju više objekata kako za življenje tako za bavljenje turizmom. Može pružati dugoročnu investiciju koja će donositi zarad ili parcelacija....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 17.500 €, 5000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Perušiću koje sastoji od nekoliko katastarskih čestica sveukupne površine gotovo 5000 m². Zemljište je pravilnog oblika, održavano, katastarske oznake oranica, na vrlo lijepoj lokaciji. Pristup zemljištu s jedne strane je asfaltiranim putem, a....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 130.000 €, 4950,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje građevinskih parcela u Perušiću, Kunjača na lijepoj i poželjnoj lokaciji. Površina parcele iznosi 4950 m2 od čega je 30 % izgradivosti. Na parceli se nalazi nepresušan bunar / šterna. Na parceli je izrađen i PLAĆEN PROJEKT za KUĆU S 4 ZVJEZDICE, 150 M2 I GRAĐEVINSKA DOZVOLA....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 20.000 €, 4640,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

VUKŠIĆ ( Perušić ) - Kulska cesta - poljoprivredno zemljište površine 4.640 m2, za izgradnju gospodarske građevine ( farme, staklenici, plastenici, građevine zdravstvene i sportsko-rekreacijske namjene, lovački i planinarski domovi, planinarske kuće, građevine za robinzonski turizam,....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 65.000 €, 3459,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivno zemljište na lijepoj lokaciji u Perušiću od 3459 m2. Nalazi se na mirnoj i lijepoj lokaciji uz poljski potočić, podno šume koja mu daje privatnost i sakriva ga od pogleda. Od auto puta je udaljeno svega 2 km ,do mora 55 km ,40 km ,i Gospića 15 km. Uz zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 57.000 €, 2851,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Perušiću, površine 2851 m², koje se nalazi na odličnoj lokaciji s nesmetanim pristupom, a opet izvan dosega utjecaja glavne prometnice. Sa zemljišta se s jedne strane pogled pruža na beskrajno zelenilo, livade i brdo Kunjača, dok je s druge strane....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 40.000 €, 2158,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U Perušiću se prodaje građevinsko zemljište do kojeg vodi asfaltni put, struja i voda nalaze se uz parcelu. Zemljište se nalazi nedaleko od centra mjesta s predivnim pogledom na Velebit. Uz ovo zemljište u ponudi je još cca 8000m2. KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU!!! Za dodatne....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 21.500 € na 19.500 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PERUŠIĆ, 19.500 €, 1769,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 21.500 €
02.05.2026 - 19.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

PERUŠIĆ - Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.769 m2, koje se nalazi u blizini centra Perušića, a nalazi se na osami, sa dostupnom vodom, strujom i kanalizacijom u Ulici kralja Zvonimira. Upisan pristupni put do zemljišta. Mjere zemljišta su 22m x 80m. Prekrasan pogled, plodna....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se 3 građevinske parcela u Perušiću, Varoš na lijepoj i poželjnoj lokaciji. Parcele se nalaze u prirodi, miru i tišini s lijepim pogledom a odlično prometno povezane s centrom mjesta, svim potrebnim sadržajima i autoputom A1 što je od velike važnosti. Prilika za izgraditi....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 27.900 €, 900,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se 4 građevinske parcela u Perušiću, Varoš na lijepoj i poželjnoj lokaciji. Parcele se nalaze u prirodi, miru i tišini s lijepim pogledom a odlično prometno povezane s centrom mjesta, svim potrebnim sadržajima i autoputom A1 što je od velike važnosti. Prilika za izgraditi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 310.000 € na 305.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PERUŠIĆ, 305.000 €, 500,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.01.2026 - 370.000 €
20.01.2026 - 320.000 €
09.02.2026 - 310.000 €
23.04.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću u Lici, 500 m pored jezera Krušćica, renovirana lovačka kuća na 3 kata, drvena. Dograđeno je vanjsko dvorište sa dva natkrivena prostora, izgrađena vanjska kučica. Također je dograđena šuupa sa velikim skladišnim prostorom. U kući može spavati 16 osoba. Idealno za odmor,....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 21.500 €, 496,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 496 m² u Perušiću, na odličnoj lokaciji s nesmetanim pristupom i izravnim izlazom na glavnu ulicu, u blizini centra naselja. Zemljište je pravokutnog oblika, dimenzija 15 m (širina uz glavnu cestu) x 33 m (dubina). Sva komunalna infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 449.000 €, 136,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna kuća u idiličnom okruženju, smještena u naselju Konjsko Brdo, Perušić, Ličko-senjska županija. Ova kvalitetna novogradnja, stara svega nekoliko godina, predstavlja savršen spoj suvremenog komfora i netaknute prirode. Kuća se prostire na dvije etaže s ukupno 136....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

PERUŠIĆ, STUDENCI - Predivna kuća za odmor za 50.000m2 zemljišta U ponudi imamo kućicu kao iz bajke okruženu prirodom. Na katu se nalazi dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, spavaća soba, kupaonica i hodnik, ukupne površine 65 m. Prizemlje je jedna soba od 30 m, uređena u rustikalnom....

 
 
 
  Apartman, PERUŠIĆ, 160.000 €, 90,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Autentično ličko imanje s uređenim voćnjakom i velikim zemljištem Perušić U tišini Like, daleko od buke i žurbe, prodaje se raskošan posjed idealan za miran život, turizam ili investiciju. Glavna kuća + 3 gospodarske zgrade Svi objekti su legalizirani. U jednoj se nalazi ljetna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 80.000 €, 84,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća 84m2, prizemnica potpuno namještena, velika spavaća soba, dnevni boravak, blagavaona, kuhinja, predsoblje, kupaona sa tuš kadom, wc, umivaonik, perilica rublja, ormar, bojler? odmah useljiva (služila kao ljetnikovac). Nova peć na drva, namještaj (ormari, stolovi, stolice, ormarići,....

 
 
 
  Stan, PERUŠIĆ, 38.000 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u centru Perušića u manjoj stambenoj zgradi sa svega 4 stana. Potrebna kompletna adaptacijas Vlasništvo uredni 1/1 Obratite nam se s povjerenjem Ivan 0994444979 ID KOD AGENCIJE: ST3978 Ivan Bronzović - LIKA Asistent u posredovanju Mob: 099/444-4979 Tel: 023/551-400....

 
 
 
  Stan, PERUŠIĆ, 38.000 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u centru Perušića u manjoj stambenoj zgradi sa svega 4 stana. Potrebna kompletna adaptacijas Vlasništvo uredni 1/1 Obratite nam se s povjerenjem Ivan 0994444979 Park Sportski centar Pošta Vrtić Škola Javni prijevoz Udaljenost od centra mjesta: 50 m Udaljenost od mora:....

 
 
 
  Stan, PERUŠIĆ, 50.000 €, 44,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je suterenski dvosoban stan u stambenoj zgradi u Perušiću, površine 44 m². Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, sobe, kupaonice i predsoblja. Stanu pripada i ostava/spremište za drva. Stan je funkcionalan u cijelosti, u dobrom stanju, prije pet godina postavljene su nove....