• GoHome Professional
nekretnine paklenica prodaja što jeftinije - GoHome
  • nekretnine paklenica prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine paklenica prodaja što jeftinije

  • Za upit "nekretnine paklenica prodaja što jeftinije" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 911 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 520 m2
    • do 650 m2
    • 650 m2 (prosječna površina)
    • barem 650 m2
    • 780 m2
  •  Po cijeni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosječna cijena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAKLENICA, 49.999 €, 527,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u **Starigradu Paklenici**, ukupne površine **527 m²**. Zemljište se nalazi unutar građevinske zone, pravilnog je pravokutnog oblikate je orijentirano prema moru. ### Mogućnosti gradnje: * Tlocrtna izgrađenost: do **158 m²** * Ukupno bruto....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 60.000 €, 480,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 480 m² u Selinama, u srcu općine Starigrad. Parcela se nalazi svega 400 metara od mora i otprilike 20 minuta hoda od ulaza u Nacionalni park Paklenica ? savršena kombinacija planine i mora na jednoj lokaciji. Teren je ravniji, bez....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 70.300 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 612 m², smješteno u mirnom i zelenom dijelu Selina, nadomak Starigrada. Parcela je pravilnog oblika, idealna za gradnju obiteljske kuće ili vile za odmor. Kat. čestica 2392/7 Vlasništvo: 1/1 Cijena: 115 €/m² Kontakt isključivo na: 091/898-6990....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine paklenica prodaja što jeftinije'
Na upit
83.000 €
88.560 €
  Zemljište, PAKLENICA, 75.000 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, površine 612 m², savršeno za izgradnju luksuzne obiteljske vile ili turističkog objekta. Ova lokacija je prava oaza mira, idealna za one koji žele investirati u turizam, a ujedno uživati u blizini....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 80.000 €, 728,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, ukupne površine 728 m², idealno za izgradnju luksuzne obiteljske kuće ili investicijski objekt za turizam. Ova lokacija nudi ne samo blizinu mora, već i savršenu povezanost s prirodnim ljepotama,....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 105.000 €, 1289,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta ukupne površine 1355 m2 udaljenog 450 m od mora te 600 m od malog ulaza u NP Paklenica. Zemljište čine 3 čestice i prodaju se kao jedna cjelina. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone prema vrijedećem urbanističkom planu općine....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 135.000 €, 1000,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poziv na 0989137596 dobit će te odgovor na pitanja iz prve ruke i dogovor o razgledavanju. U našoj ponudi je građevinska parcela smještena u mirnom dijelu na ulaznim vratima u nacionalni park Paklenica. Ovo mjesto odabiru ljudi koji strijeme božanskom miru koji liječi dušu i tijelo.....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1531,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Seline, prodaje se građevinsko zemljište koje se nalazi na 3km od Starigrada - Paklenice u smjeru Zadra. Zemljište je smješteno vrlo blizu ulaza u Nacionalni Park Paklenica te samim tim ima i veliki potencijal za turističku namjenu, ali je pogodno i za izgradnju obiteljske kuće ili....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1347,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

SELINE (STARIGRAD-PAKLENICA) Prodajemo ravno građevinsko zemljište od 1347 m2 na udaljenosti od 300 m zračne linije od mora, 3 km od Starigrada, 1.5 km od ulaza u Malu Paklenicu, ispod Jadranske magistrale. Zemljište je "L" oblika, ima prilazni put, a priključci za vodu i struju nalaze....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 149.000 €, 650,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravilnog oblika, 50m do mora, Starigrad Paklenica Zemljište površine 650m2 smjestilo se dvije minute vožnje do centra Starigrada Paklenica. Dimenzija zemljišta su 25m x 26m, što ga čini pravilnim oblikom. Pristupni put je uredan. Udaljenost do mora je 50ak metara. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, 170.000 €, 124,72 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU: kamena kuća s tri apartmana, smještena u prekrasnoj, netaknutoj prirodi na samom ulazu u Nacionalni park Paklenica i svega 700 metara od mora. Kuća se sastoji od tri apartmana i ljetne kuhinje. U prizemlju se nalaze dva jednosobna apartmana, svaki sa zasebnim ulazom i....

 
 
 
  Stan, PAKLENICA, 180.000 €, 44,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN U STARIGRADU 44 M2 + LOGGIA Raspored i sadržaj stana: - spavaća soba - hodnik - kupaonica s WC-om - kuhinja - dnevni boravak - loggia 20 m2 Stan se nalazi na 2. katu zgrade udljene 200 metara od mora. Ispred zgrade svaki stan ima parkirno mjesto. Sadrži svu potrebnu....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 189.000 €, 1682,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Starigrad Paklenica Građevinsko zemljište površine 1682 m2 s pogledom na more. Pravilan oblik. 200 m od mora i plaže! Osiguran pristupni put. Voda (gusterna), struja i telefonski priključak na terenu. Izuzetno mirna lokacija okružena zelenilom bez susjednih građevina. Sve dodatne....

 
 
 
  Apartman, PAKLENICA, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan netto površine 53 m² smješten na prvom katu kvalitetno građene novogradnje. Stan je funkcionalno i pažljivo projektiran te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, lođe....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 222.000 €, 1512,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2025.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD - Na prodaju građevinsko zemljište površine 812 m², uz dodatnih 700 m² negrađevinskog zemljišta. Izdana je građevinska dozvola za izgradnju 5 apartmana, svi komunalni doprinosi su plaćeni te su iskopi za početak radova već izvršeni. Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 250.000 €, 839,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2022.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 839m2 u Starigrad-Paklenica (građevinska zona),u neposrednoj blizini hotela Rajna, hotela Alan i trgovackog centra Tommy, 100m od skretanja za Nacionalni park-Paklenica ( udaljenost od mora 150m)..Dozvoljena gradnja različitih vrsta objekata....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 270.000 €, 1629,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je građevinsko zemljište s tridesetak maslina starih oko 150 godina, nedaleko od ulaza u Malu Paklenicu. Nalazi se na mirnoj lokaciji okruženom prelijepom prirodom. Ima pogled na Velebit i na more. Širok potencijal izgradnje raznovrsnih projekata (npr. urbane vile s bazenom,....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 320.000 €, 4550,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad Paklenica MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja Zemljište površine 4550 m2 udaljeno cca 30 m od mora i plaže. Površina od 2460 m2 zemljišta je građevinska, dok je površina od 1998 m2 u poljoprivrednoj zoni. Spektakularan pogled na more i otoke. Vrlo čisto more....

 
 
 
  Apartman, PAKLENICA, 380.000 €, 106,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno koncipiran trosoban stan netto površine 106 m², smješten na drugom katu kvalitetne stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, zasebnog WC-a, tri spavaće sobe te prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Posebnu....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 440.000 €, 3175,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD PAKLENICA - građevinsko zemljište Prodajemo građevinsko zemljište sa djelomičnim pogledom na mora a udaljeno od plaže 400tinjak metara. Planirana je stambena izgradnja niže gustoće. Zemljište je potpuno urbanizirano i komunalno opremljeno sa dvostrukim prilazom. Mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 450.000 €, 1379,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište - Šilježetarica Starigrad Paklenica, udaljenost od mora 40 m Prodajemo građevinsko zemljište od 1379 m2.Zemljište se nalazi uz glavnu prometnicu i udaljeno je od mora samo 40 m !Izdana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Agencijska provizija naplaćuje....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, 549.000 €, 360,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova višeobiteljska kuća koja se nudi na prodaju trenutno je podijeljena na glavni stan u prizemlju te četiri stambene jedinice na gornjem katu. Glavni stan, površine 154 m², sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dvije kupaonice s WC-om, dodatnog zasebnog....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 561.600 €, 1872,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: MILAN, mob: 092 1135331 ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE TIK UZ MORE ? STARIGRAD PAKLENICA Prodaje se građevinsko zemljište površine 1872 m² u atraktivnom dijelu Starigrad Paklenice, samo 50 m od mora. Građevinsko....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, 640.000 €, 230,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u Starigradu Paklenici, svega 300 metara od mora, u izgradnji su dvije identične luksuzne vile, svaka kao samostalna stambena jedinica s privatnim, vanjskim grijanim bazenom. Svaka vila ima ukupnu površinu od 485 m², vrhunsku opremu, moderan dizajn i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, 690.000 €, 350,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ova prekrasna moderno uređena kuća. Dvokatnica sa velikim bazenom, uređenim vrtom i otvorenim pogledom na more! Prostrane terase duž svake etaže. Velika uređena okućnica, natkrivena mjesta za relaksaciju, ljetna kuhinja, kamin, vanjski tuš i sve potrebno za uživanje. Kuća....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 1.381.120 €, 10624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD, NP PAKLENICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRVI RED UZ MORE Posredujemo pri prodaji atraktivne građevinske parcele u Starigradu - NP Paklenica, površine 10.624m2. Parcela se nalazi dijelom uz prvi red do mora, prvi dio parcele je kvadratnog oblika (širina cca 45m, dužina 42m),....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, 2.400.000 €, 315,00 m2 cca 7620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna moderna vila na izuzetnoj lokaciji s panoramskim pogledom na more i Velebit. Smještena je samo 400 metara od mora i 100 metara od ulaza u Nacionalni park Paklenica, što je čini rijetkim spojem mora i netaknute prirode. Vila se prostire na tri etaže i ima ukupnu....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 2.500.000 €, 13100,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta u Starigradu - NP Paklenica, površine 13.100m2. Zemljište se nalazi prvi red do mora. Priključci struje i vode odmah do parcele, kanalizacija će uskoro biti provedena. U postupku je parcelizacije pa se može kupiti i samo dio....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, Na upit, 300,23 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz ponude Re/max Centar nekretnina izdvajamo: Tražite li dom za obitelj ili priliku za razvijanje posla, ova nekretnina nudi oboje. Uz osamu i privatnost, pruža dodatne sadržaje poput bazena, ljetne kuhinje, dječjeg igrališta i 1000 m2 okućnice za uređenje po želji, a sve uz prekrasan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!