• GoHome Professional
nekretnine mareda prodaja barem 50 m2 - GoHome
  • nekretnine mareda prodaja barem 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine mareda prodaja barem 50 m2

  • Za upit "nekretnine mareda prodaja barem 50 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.461 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAREDA, 185.700 €, 48,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Prodaje se stan u prizemlju u Maredi - blizina plaže Opis: Prodaje se stan u prizemlju, površine 48 m2 sa vrtom od 41 m2. Stanu pripadaju ulazni hodnik, ostava, kupaonica, dnevni dio sa kuhinjom, spavaća soba te prostrana zatvorena terasa. U nastavku se nalazi vrt gdje je sprovedena....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.000 € na 184.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 178.000 €
18.04.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj šarmantni stan nudi savršeni spoj udobnosti i prirodne ljepote, smješten samo 150 metara od kristalno čistih plaža. Noću, uživajte u spektakularnom pogledu na svjetla Venecije koja dodaju poseban šarm ovoj nekretnini. Stan se prostire na netto stambenoj površini od 55m2 (48m2....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u prizemlju s vrtom udaljen samo 150metara od mora u Novigradu Prodaje se stan u prizemlju s vrtom na mirnoj lokaciji u Novigradu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s ugrađenim ormarima, dnevnog boravka od 19m2, dva dodatna prostora za spavanje, 5m2 i 6m2. Dograđena loggia ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine mareda prodaja barem 50 m2'
184.000 €
199.000 €
186.999 €
  Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mareda ? Novigrad | stan s vrtom ? 200 m od mora Na prodaju je renoviran stan u naselju Mareda, u blizini Novigrada, udaljen svega 200 m od plaže (oko 4?5 minuta lagane šetnje). Stan je u vlasništvu prvog vlasnika, a useljenje je moguće odmah po uplati. Dograđeni dio objekta je legaliziran....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Mareda-Novigrad, renoviran stan + gratis vrt. Prvi vlasnik Useljenje ODMAH po uplati. Dogradnja legalizirana 2018g Netto površina 55m2(48+7) Vrt 41m2. Stan je udaljen od plaža 200m, 4,5min. lagane šetnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s 2 ugrađena ormara dnevnog boravka19m2,....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 300.000 €, 56,37 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se stan sa predivnim pogledom na more u okolici Novigrada. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, te je veličine 56.37 m2. Sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, dvije spavaće sobe te dva prostrana balkona. Sa jednog se balkona pruža pogled na....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 213.000 €, 61,34 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 61,34 m2 na trećem katu sa panoramskim pogledom na more. Stan se nalazi u Maredi smješten na izvrsnoj lokaciji udaljen od mora i plaža svega 350 m. Na prvoj etaži nalazi se, ostava za odlaganje stvari, kupaonica, kuhinja, dnevni boravak i blagovaonica....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Re/Max Centarr nekretnina iz svoje ponude predstavlja. Dvosoban stan s pogledom na more u okolici grada Novigrada. Na 150 metara do mora , restorana te uređenih plaža smjestio se dvosoban stan na trećem katu stambene zgrade. Kvadrature 62 m2 dvoetažni stan s terasom sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAREDA, 300.000 €, 72,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo lijepi, moderni stan/penthouse, sa dvije terase! Stan u blizini Umaga, u mjestu Mareda, nalazi se samo 100 metara od plaže i mora. Stan površine 72m2, uključuje dnevni boravaka sa kuhinjom i blagavaonom, dvije spavaće sobe, dvije kupaone i dvije terase. Jadna terasa gleda....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad Na samo nekoliko minuta lagane vožnje od Novigrad, svega 200 metara od mora i plaža, nalazi se ovaj predivan stan. Stan ukupne površine 45 m² sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe, galerije koja se koristi kao druga spavaća soba, kupaonice te....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 90 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade u Novigradu, Maredi. Ovaj stan nudi idealnu priliku za uživanje u luksuznom životu uz more, nudi izvanredan pogled na more i okolnu prirodu. Stan se prostire na 90 m2 i sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 268.000 €, 91,50 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, MAREDA, 450.000 €, 93,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Novigradu, točnije u predjelu Mareda, ukupne površine 93 m2. Kuća se prostire na dvije etaže. Prva etaža sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupaonice te izlaza na natkrivenu terasu s vanjskim roštiljem. Na drugoj etaži nalazi se....

 
 
 
  Kuća, MAREDA, 570.000 €, 210,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo ovu lijepo uređenu i renoviranu autohtonu istarsku kuću s tri stana. Kuća se sastoji od tri etaže veličine 70m2. Na prizemnoj etaži nalazi se velika terasa opremljena vrtnom garniturom i velikim stolom za objedovanje. U prizemlju se nalazi i jednosobni stan koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, MAREDA, 1.200.000 €, 600,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stambena zgrada s ukupno 6 stanova smještena u mirnom dijelu Dajle, svega 400 m od mora. Stanovi su površine od 70 m² do 140 m², a ukupna stambena površina iznosi cca 600 m². Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, pogodnoj za stanovanje ili turistički najam. Cijena:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com