• GoHome Professional
nekretnine mali otok prodaja barem 30 m2 vrt - GoHome
  • nekretnine mali otok prodaja barem 30 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine mali otok prodaja barem 30 m2 vrt

  • Za upit "nekretnine mali otok prodaja barem 30 m2 vrt" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.230 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • hidromasažna kada
    • 2.kat
    • prvi red do mora
    • suteren
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠOLTA, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman u Nečujmu, smješten u mirnom apartmanskom naselju, ukupne površine 35 m. Apartman se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice te terase s pripadajućim vrtom, što omogućuje boravak na otvorenom. Parking je dostupan u ulici pored apartmana. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, BOL, 252.000 €, 36,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi smješteni mirnom naselju na južnoj strani otoka Brača, unutar potpuno renovirane autentične dalmatinske kamene kuće koja savršeno spaja povijesni šarm i suvremeni dizajn. Kuća je temeljito obnovljena 2023. godine, s posebnom pažnjom na očuvanje tradicionalne....

 
 
 
  Apartman, ŠOLTA, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se apartman u Nečujmu, smješten u mirnom apartmanskom naselju, ukupne površine 35 m². Apartman se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice te terase s pripadajućim vrtom, što omogućuje boravak na otvorenom. Parking je dostupan u ulici pored apartmana. Apartman se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine mali otok prodaja barem 30 m2 vrt'
155.000 €
85.000 €
170.000 €
  Apartman, POSTIRA, 210.000 €, 35,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom mjestu na Braču, nedaleko od mora, prodaje se jednosobni apartman smješten u prizemlju manje novije višekatnice. Obuhvaća stambenu površinu od oko 34m2 dok vanjsku površinu čini natkrivena terasa od 19m2 te vrt od 41m2. Apartman se sastoji od dnevne prostorije....

 
 
 
  Kuća, BOL, 252.000 €, 36,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, LASTOVO, 35.000 €, 32,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Lastovo, samostojeća kamena kuća koja nije u prihvatljivom stanju za življenje, ali upisana u katastarski i zemljišnoknjižni operat u nevedenim površinama. Tik uz kuću nalaze se priključci za vodu i struju, kanalizacije nema. U neposrednoj blizini, nalazi se još jedna stara kamena....

 
 
 
  Stan, ŠOLTA, 100.001 €, 32,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se studio apartman u Nečujmu, na otoku Šolti.. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2014. godine, koja ima ukupno dva kata. Nekretnina se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, hodnika i kupaonice, te terase površine 2,13 m. Na terasu se nastavlja i pripadajući....

 
 
 
  Apartman, ŠOLTA, 100.001 €, 32,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, NEČUJAM, 100.001 €, 32,42 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se studio apartman u Nečujmu, na otoku Šolti.. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2014. godine, koja ima ukupno dva kata. Nekretnina se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, hodnika i kupaonice, te terase površine 2,13 m². Na terasu se nastavlja i pripadajući....

 
 
 
  Apartman, CRES, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je uređen apartman udaljenosti svega 100m od mora! Apartman ima zatvorenu terasu, manji vrt te 2 parkirna mjesta. Južne je orijentacije s pogledom na more. Prodaje se namješten! Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. ID....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 120.000 € na 113.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MURTER, 113.000 €, 34,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 120.000 €
29.03.2026 - 113.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u Jezerima blizu mora. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće. Sastoji se od natkrivene terase, spavaće sobe, dnevnog boravka / kuhinje / blagovaonice, kupaonice. Dvorište / vrt- 106 m2. U dvorištu se nalazi spremište i grill. Udaljenost od mora: 175 m ]]> .

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 199.000 €, 34,00 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Malinska, prodaja apartmana u prizemlju stambenog objekta, površine 34 m². Apartman se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe i kupaonice, dok loggia omogućuje izravan izlaz na uređenu okućnicu površine 20 m². Upravo vanjski prostor daje ovoj nekretnini dodatnu vrijednost,....

 
 
 
  Apartman, BRAČ, 210.000 €, 35,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.broker.hr

 
 
 
  Apartman, GROHOTE, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BRAČ, 252.000 €, 36,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 148.500 €, 36,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Jednosobni apartman s lijepom okućnicom u Malinskoj, otok Krk Prodaje se jednosobni apartman s prekrasnom okućnicom u Malinskoj na otoku Krku. Apartman se nalazi u suterenu stambene zgrade i prostire se na površini od 37 m². Sastoji se od kupaonice, spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, DRAGA BAŠĆANSKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi za prodaju imamo šarmantnu, autohtonu kamenu kuću smještenu u centru mirnog mjesta Draga Bašćanska na otoku Krku. Ukupna stambena površina iznosi 36 m², funkcionalno raspoređena na tri etaže. Ovo je idealna nekretnina za ljubitelje starina, mira i prirode, udaljena svega....

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 150.000 €, 36,27 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MALINSKA, Lijepo uređen stan, namješten, površine 36,27 m2 ( 1 spavaća soba, kuhinja, dnevni boravak, kupaonica) sa vrtom površine 77 m2, parkirno mjesto. Blizina škole, vrtića, autobusne stanice, 600 m od mora i plaže. Sve uredno Etažirano, vl.list 1/1, čist. Može i kredit prilikom....

 
 
 
  Apartman, BOGOVIĆI, 150.000 €, 36,27 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MALINSKA, Lijepo uređen stan, namješten, površine 36,27 m2 ( 1 spavaća soba, kuhinja, dnevni boravak, kupaonica) sa vrtom površine 81 m2, parkirno mjesto. Blizina škole, vrtića, autobusne stanice, 600 m od mora i plaže. Sve uredno Etažirano, vl.list 1/1, čist. Može i kredit prilikom....

 
 
 
  Stan, BRAČ, 180.000 €, 37,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan sa prekrasnim pogledom na more. Prodaje se jednosoban stan koji se sastoji od kuhinje, kupaonice, spavaće sobe, ostave i balkona od 6,4 m2 sa kojega se proteže prekrasan i otvoren pogled na more i kopno. Također, tu je i ostava u prizemlju površine 10 m2, te parking mjesto. Stan....

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji stana S2 sa vrtom u prizemlju novogradnje u Okrugu Gornjem, otok Čiovo. Zgrada je južne orijentacije u slijepoj ulici na mirnoj lokaciji s pogledom na otoke Brač i Šoltu, nekih 300 metara od mora i plaže. Stan S2 prizemlje se sastoji se od predsoblja, jedne spavaće....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 148.500 €, 37,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POSTIRA, 175.000 €, 37,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten stan s prekrasnim pogledom na more u mirnom mjestu Postira na otoku Braču, udaljen samo 200 metara od mora. Stan se nalazi u prizemlju etažirane obiteljske kuće, ukupne površine 37,49 m² i sastoji se od: - kuhinje i dnevnog boravka, - hodnika, - kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, POSTIRA, 175.000 €, 37,49 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KRK, 180.000 €, 38,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 38 m² smješten u Baški, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji pogodnoj za odmor ili stanovanje. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade te ima funkcionalan raspored prostorija, što omogućava udobnost i praktičnost u svakodnevnom korištenju. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BAŠKA, 180.000 €, 38,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, OKRUG DONJI, 161.700 €, 38,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNI STUDIO APARTMAN S PRIVATNIM VRTOM ČIOVO NOVOGRADNJA Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čiovu, u sklopu moderne boutique zgrade sa svega tri luksuzne stambene jedinice, smjestio se elegantan studio apartman ukupne površine 38,5 m, idealan za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 180.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, KRK, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 200.000 €
27.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se divno uređen studio apartman u Gradu Krku. Apartman se sastoji od otvorenog dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te privatnog vrta površine 85 m². Zahvaljujući funkcionalnom tlocrtu i prostranoj okućnici, apartman pruža udobnost za svakodnevni život, a....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr