• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla ci - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla ci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla cijena što skuplje

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla cijena što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 170.000 € na 185.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 185.000 €, 42,50 m2 cca 4350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.09.2025 - 0 €
13.09.2025 - 148.800 €
28.03.2026 - 170.000 €
19.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom u Makarskoj ? mirna lokacija, 900 m od plaže Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, u mirnom dijelu Makarske, dok vas okružuju zelenilo i dalmatinska atmosfera. Ovaj ugodan jednosoban stan u prizemlju predstavlja odličnu priliku za odmor, stanovanje....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 492.975 € na 633.825 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 633.825 €, 140,85 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 492.975 €
15.05.2026 - 633.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni privatni bazen, useljenje kraj 2024, blizu mora i marine, parking Stan u prizemlju - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 133,49m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 517.868 € na 527.827 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 527.827 €, 99,59 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 517.868 €
21.02.2026 - 527.827 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 517.868 € na 527.827 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 527.827 €, 99,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 517.868 €
21.03.2026 - 527.827 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 452.751 € na 522.405 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 522.405 €, 116,09 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 452.751 €
15.05.2026 - 522.405 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni stan, novogradnja Prodajemo stan na 2. katu S3- 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 116,09 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom , 2 kupaonice, 3 spavaće....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 440.420 € na 521.550 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 521.550 €, 115,90 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 440.420 €
15.05.2026 - 521.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni, novogradnja pogled more, kraj 2024, blizu mora i marine, parking Prodajemo stan na 1. katu - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 115,90 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 502.258 € na 511.646 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 511.646 €, 93,88 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.07.2025 - 502.258 €
21.02.2026 - 511.646 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 3. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 497.564 € na 506.952 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 506.952 €, 93,88 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.07.2025 - 497.564 €
21.02.2026 - 506.952 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 492.870 € na 502.258 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 502.258 €, 93,88 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 492.870 €
21.02.2026 - 502.258 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 425.256 € na 433.434 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 433.434 €, 81,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 425.256 €
21.03.2026 - 433.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja porasla cijena što skuplje (91)
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten što skuplje (95)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.