• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla ci - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla ci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla cijena što jeftinije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja nenamješten porasla cijena što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 517.868 € na 527.827 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 527.827 €, 99,59 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 517.868 €
21.02.2026 - 527.827 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada.....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 148.800 € na 170.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 170.000 €, 42,50 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 148.800 €
29.03.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Jednosoban stan s balkonom u Makarskoj ? mirna lokacija, 900 m od plaže Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, u mirnom dijelu Makarske, dok vas okružuju zelenilo i dalmatinska atmosfera. Ovaj ugodan jednosoban stan u prizemlju predstavlja odličnu priliku za odmor, stanovanje....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 170.000 € na 185.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 185.000 €, 42,50 m2 cca 4350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.09.2025 - 0 €
13.09.2025 - 148.800 €
28.03.2026 - 170.000 €
19.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 202.600 €
24.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan jednosoban stan na 2. katu novogradnje ukupne korisne površine 58,3 m2 s pogledom na more.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupna površina iznosi....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 202.600 €
24.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Jednosoban, komforan stan na 2. katu, ukupne korisne površine 58,3 m2.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupna površina iznosi 58,3 m2, od čega zatvorene....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 47,37 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 220.000 €
18.12.2025 - 215.000 €
03.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i lijepo uređenog stana na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada. Stan je smješten na prvom katu i ima ukupnu korisnu površinu od 47,37m2 (unutarnja korisna površina 42,71m2, uz dodatak natkrivene terase i parkirnog mjesta od još 4,66m2 korisne....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Zelenka, 260.000 €, 67,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 245.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, MAKARSKA, ZELENKA, 67 m², 3-soban Prodaje se prekrasan trosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji, od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Makarskoj, u mirnom naselju Zelenka. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 243.600 € na 261.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 243.600 €
06.05.2026 - 261.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S1Z u zgradi s ukupno 6 stanova, na 3. katu od 3. Stan je površine zatvorenog dijela 67,10 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom - kuhinjom, - hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 253.000 € na 278.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 278.000 €, 72,20 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 253.000 €
11.04.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se u prizemlju zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 72,20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja porasla cijena što jeftinije (91)
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten što jeftinije (95)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.