• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja nenamješten barem 170 - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten barem 170 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja nenamješten barem 170 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja nenamješten barem 170 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.416 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • useljiva
    • dvorište
    • opremljen
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 950.000 €, 190,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne vile s dva odvojena stana, smještenoj na vrlo mirnoj lokaciji u Makarskoj. Površina vile je 190m2 te se prostire etažama prizemlja i prvog kata. Na svakoj je etaži po jedan stan s dvije spavaće sobe, kupaonicom, kuhinjom i dnevnim boravkom. Stan na....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana, a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja nenamješten barem 170 m2'
850.000 €
850.000 €
675.000 €
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,70 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 400.000 €
09.08.2025 - 379.000 €
03.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m² raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m². Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 900.000 €, 234,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna kamena villa s bazenom i panoramskim pogledom na more i otoke iznad Makarske. Površina ville je 234 m2, u naravi dvije odvojene stambene jedinice. Proteže se na suteren, prizemlje i 1. kat, a izgrađena je na zemljištu površine 500 m2. Suteren se sastoji od igraonice,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 675.000 €, 157,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Izdvajamo na prodaju, modernu dvojnu kuću smještenu u mirnoj i privlačnoj okolini blizu Makarske. Ova nekretnina od 157 m² raspoređena je na vije etaže i nudi savršen spoj udobnosti i luksuza uz prekrasan pogled na Jadransko more. U prizemlju se nalazi funkcionalno uređena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 750.000 €, 254,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna vila s bazenom smještena u malom mjestu nedaleko od Makarske. Vila se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju otvorenog koncepta nalazi se gostinjski wc, kuhinja, blagovaonica i dnevna soba s velikim kliznim stijenkama koje vode na vanjsku terasu sa sunčalištem i bazenom,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.330.000 €, 300,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.broker.hr

Luksuzna, moderna vila u neposrednoj blizini Makarske rivijere s pogledom na more. Smještena na 700 m2 zemljišne površine, ukupne stambene površine 300 m2 na dvije etaže. Na prvoj etaži se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba s koje se direktno izlazi na terasu na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 950.000 €, 300,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, samo nekoliko minuta vožnje od Makarske, nalazi se ova šarmantna kuća koja spaja udobnost, privatnost i moderni stil življenja. Idealna je za one koji traže mirno utočište, ali i odličnu investiciju u turizmu. Kuća se prostire na tri etaže a....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 314,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Izdvajamo na prodaju atraktivnu nekretninu izgrađenu na zemljištu od 550 m² koja se sastoji od dvije zasebne, zrcalno raspoređene kuće, smještene u mirnom dijelu u blizini grada Makarske. Svaka kuća ima vlastiti ulaz ? jedna s istočne, a druga sa zapadne strane ? čime je osigurana....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju se nudi ova atraktivna vila koja se nalazi u kompleksu od četiri identične, novoizgrađene luksuzne vile koje odišu najvišim komforom, modernim interijerima i elegantnim dizajnom, u mjestu Makarska, pored Splita. Svaka vila smještena je na svom zasebnom zemljištu kao samostalna....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 750.000 €, 350,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Novoizgrađena nekretnina s bazenom smještena u prekrasnom okruženju netaknute prirode, na 20km udaljenosti od prekrasnih plaža Baške Vode i Makarske. Vila stambene površine 350m2 je izgrađena 2020. godine na zemljištu od 4897m2 te se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi otvoreni....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Na upit, 354,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se luksuzna nova villa s bazenom i lijepim pogledom na more u Velikom Brdu iznad Makarske. Villa je odmah useljiva, ima podrum, prizemlje i kat unutrašnje površine 354 m2, a izgrađena je na zemljištu površine 1.003 m2. Podrum se sastoji od sobe za biljar, teretane, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.200.000 €, 360,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo modernu vilu smještenu blizu Makarske, na nagnutom terenu, oko 1,5km od mora gdje su poznate plaže. Neke od glavnih značajki ove vile su njen pogled na more i planinu i predivni interijer. Idealna je za one koji traže suvremeni komfor i život na visokoj nozi u okruženju....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 380,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila u završnoj fazi izgradnje u malom mjestu nedaleko od Makarske. Ova lijepa vila smještena je na izuzetnoj lokaciji, a pruža otvoreni panoramski pogled na more i otoke. Sastoji se od prizemlja i 2 kata. U prizemlju vile nalazi se sauna s tušem, kuhinja, blagovaonica i dnevni prostor....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.980.000 €, 400,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.broker.hr

Novoizgrađena vila smještena nedaleko od grada Makarske, na jedinstvenoj poziciji sa otvorenim pogledom na more. Kvalitetna izvedba i birani materijali pružaju ugodan boravak unutar same ville kao i na njenoj okućnici. Vila se sastoji od ukupno 400m2 raspoređenih na četiri etaže.....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.250.000 €, 420,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s bazenom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Površina vile iznosi 420 m2 i podijeljena je na podrum, prizemlje i prvi kat. Površina parcele je 790 m2. Villa ima dvije odvojene stambene jedinice te kupcu pruža mogućnost najma jedne jedinice dok u....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, Na upit, 428,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Lijepa samostojeća kuća s pogledom na more u Velikom Brdu (Makarska). Kuća je apartmanskog tipa (7 apartmana), površine 428 m2 na 3 etaže (podrum, prizemlje i 1.kat), a izgrađena je na zemljištu površine 660 m2. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman/poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Na upit, 428,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Namještena apartmanska kuća 400 metara od plaže, Makarska! Nudimo u ponudi potpuno opremljenu i namještenu apartmansku kuću smještenu u zapadnom dijelu grada Makarske. Izgrađena je na parceli od 305m2, a stambena površina kuće (bez balkona i terase) iznosi 463m2. Udaljenost od plaže....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 500,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2024.,

www.indomio.hr

Makarska, tek dovršena vila s tri stambene jedinice I bazenom u prizemlju te prekrasnim panoramskim pogledom. Vila bruto površine 500 m2 razvedena je na tri etaže. Prizemlje I polovica prvog kata pripadaju velikom I prostranom stanu s četiri spavaće sobe I tri kupaonice. Dnevni prostor,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 608,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s 8 apartmana u Makarskoj s koje se pruža predivan pogled na more. Predstavlja odličnu investiciju s obzirom na to da je već u funkciji uhodanog turističkog iznajmljivanja. Ukupne je površine 608 m2 (tlocrtno 244 m2),a nalazi se na parceli od 788 m2. Uz kuću je dostupno....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 608,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.06.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo savršenu kuću u centru Makarske s predivnim pogledom na more. Kuća se sastoji od osam apartmana, koji su već u funkciji uhodanog turističkog iznajmljivanja, i zbog toga predstavlja odličnu investiciju. Površina parcele na kojoj se nalazi: 788 m2. Ukupna površina kuće: 608....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 3.300.000 €, 729,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna nekretnina s otvorenim pogledom na more smještena u Velikom Brdu, prigradskom naselju Makarske na 450 m udaljenosti od mora. Nekretnina stambene površine 729 m2 položena je na zemljištu od 776 m2 te se prostire na suteren, prizemlje i dva kata na kojima su smještene 10 stambenih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!