• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja nenamješten što skuplj - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten što skuplj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja nenamješten što skuplje do 490000 eura

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja nenamješten što skuplje do 490000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.138 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 460000 eura (malo jeftiniji)
    • 510000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 470.000 €, 111,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se predivan trosobni stan stambene površine 111m2, u užem centru Makarske s pogledom na more. Stan se sastoji od velike kuhinje s blagovaonicom iz koje se izlazi na lođu s koje se pruža nesmetan pogled na Makarsku rivijeru, tri spavaće sobe te dvije kupaonice. Opremljen je....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,70 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana , a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,70 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 400.000 €
09.08.2025 - 379.000 €
03.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m² raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m². Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja nenamješten što skuplje do 490000 eura'
375.000 €
330.160 €
325.000 €
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,48 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA - DVOSOBAN STAN 72,48M2 STAN POTPUNO NAMJEŠTEN SA PARKIRNIM MJESTOM U novijoj zgradi sa liftom nudimo Vam prekrasno i novo namješten stan, nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, velike natkrivene terase sa pogledom na more,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo u ponudi izvrsnu nekretninu od ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon koji pruža divan pogled na more. Nekretnina ima dvije spavaće sobe, kupaonicu i prostrani dnevni boravak spojen s kuhinjom. Idealan je za pogodan obiteljski život. Također kompletna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo izvrsnu nekretninu s nesmetanim pogledom na more u Makarskoj, ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon s kojeg se pruža predivan pogled na more. Stan je vrlo dobrog rasporeda, a sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, prostranog....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 244.375 €, 57,50 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana bruto površine 57,50 m2 u blizini glavne gradske plaže u Makarskoj. Stan se nalazi na traženoj lokaciji udaljenoj 200 metara od plaže i mora, odnosno 800 m od centra grada. Zbog svoje lokacije nekretnina je idealna za život i turističku namjenu.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 205.000 €, 79,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Tri studio apartmana na zapadu Makarske u mirnoj obiteljskoj četvrti. Apartmani su etažirani kao jedan trosobni stan površine 79 m2 koji se nalazi na drugom katu obiteljske apartmanske kuće. Ulazi u apartmane su odvojeni. Svaki apartman se sastoji od spavaće sobe, kuhinje, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijep i funkcionalan jednosoban dvoetažan stan površine 47,80 m², smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u samom centru Makarske. Udaljen je samo 200 metara od mora, dok su svi sadržaji potrebni za svakodnevni život ili odmor (trgovine, tržnica, restorani, apoteka, kafići)....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com