• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja nenamješten što jeftin - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja nenamješten što jeftin - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja nenamješten što jeftinije parking

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja nenamješten što jeftinije parking" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.710 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 205.000 €, 79,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Tri studio apartmana na zapadu Makarske u mirnoj obiteljskoj četvrti. Apartmani su etažirani kao jedan trosobni stan površine 79 m2 koji se nalazi na drugom katu obiteljske apartmanske kuće. Ulazi u apartmane su odvojeni. Svaki apartman se sastoji od spavaće sobe, kuhinje, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo u ponudi izvrsnu nekretninu od ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon koji pruža divan pogled na more. Nekretnina ima dvije spavaće sobe, kupaonicu i prostrani dnevni boravak spojen s kuhinjom. Idealan je za pogodan obiteljski život. Također kompletna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo izvrsnu nekretninu s nesmetanim pogledom na more u Makarskoj, ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon s kojeg se pruža predivan pogled na more. Stan je vrlo dobrog rasporeda, a sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja nenamješten što jeftinije parking'
1.277.000 €
750.000 €
325.000 €
  Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,48 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA - DVOSOBAN STAN 72,48M2 STAN POTPUNO NAMJEŠTEN SA PARKIRNIM MJESTOM U novijoj zgradi sa liftom nudimo Vam prekrasno i novo namješten stan, nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, velike natkrivene terase sa pogledom na more,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.160 €, 150,27 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na prvom katu zgrade uz koji pripada dodatno jedinica za najam u suterenu.Stan na prvom katu ima 59.83 m2 zatvorene stambene površine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,70 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana , a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,70 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 400.000 €
09.08.2025 - 379.000 €
03.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m² raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m². Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana, a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 610.000 €, 120,00 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Makarska, zapadni dio grada ? moderna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more Postoje kuće u kojima boravite i postoje kuće u kojima način života postaje drugačiji. U mirnom dijelu zapadne Makarske, iznad gradske vreve, smještena je moderna vila koja spaja privatnost, komfor i....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 700.000 €, 100,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Namještena apartmanska kuća 400 metara od plaže, Makarska! Nudimo u ponudi potpuno opremljenu i namještenu apartmansku kuću smještenu u zapadnom dijelu grada Makarske. Izgrađena je na parceli od 305m2, a stambena površina kuće (bez balkona i terase) iznosi 463m2. Udaljenost od plaže....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 900.000 €, 234,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna kamena villa s bazenom i panoramskim pogledom na more i otoke iznad Makarske. Površina ville je 234 m2, u naravi dvije odvojene stambene jedinice. Proteže se na suteren, prizemlje i 1. kat, a izgrađena je na zemljištu površine 500 m2. Suteren se sastoji od igraonice,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.000.000 €, 127,00 m2 cca 7870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne dvojne vile, smještene na mirnoj lokaciji iznad Makarske. Riječ je o troetažnoj nekretnini (prizemlje, prvi i drugi kat) koja ima ukupnu korisnu površinu od 127m2 (unutarnja površina 98m2). U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja s velikim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju se nudi ova moderna vila koja se nalazi u kompleksu od četiri identične, novoizgrađene luksuzne vile koje odišu najvišim komforom, modernim interijerima i elegantnim dizajnom, u mjestu Makarska, pored Splita. Svaka vila smještena je na svom zasebnom zemljištu kao samostalna....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.250.000 €, 420,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s bazenom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Površina vile iznosi 420 m2 i podijeljena je na podrum, prizemlje i prvi kat. Površina parcele je 790 m2. Villa ima dvije odvojene stambene jedinice te kupcu pruža mogućnost najma jedne jedinice dok u....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 608,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.06.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo savršenu kuću u centru Makarske s predivnim pogledom na more. Kuća se sastoji od osam apartmana, koji su već u funkciji uhodanog turističkog iznajmljivanja, i zbog toga predstavlja odličnu investiciju. Površina parcele na kojoj se nalazi: 788 m2. Ukupna površina kuće: 608....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 500,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2024.,

www.indomio.hr

Makarska, tek dovršena vila s tri stambene jedinice I bazenom u prizemlju te prekrasnim panoramskim pogledom. Vila bruto površine 500 m2 razvedena je na tri etaže. Prizemlje I polovica prvog kata pripadaju velikom I prostranom stanu s četiri spavaće sobe I tri kupaonice. Dnevni prostor,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.980.000 €, 400,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.broker.hr

Novoizgrađena vila smještena nedaleko od grada Makarske, na jedinstvenoj poziciji sa otvorenim pogledom na more. Kvalitetna izvedba i birani materijali pružaju ugodan boravak unutar same ville kao i na njenoj okućnici. Vila se sastoji od ukupno 400m2 raspoređenih na četiri etaže.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com