• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan lođa

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan lođa" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.820 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada. Posebna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan lođa'
337.620 €
337.620 €
324.666 €
  Stan, MAKARSKA, 441.981 €, 133,19 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran trosoban stan površine 134,27 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade s liftom u izgradnji, u mirnom i ugodnom dijelu Makarske. Zgrada se gradi prema visokim standardima, a završetak radova planiran je za proljeće 2026. godine. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 407.640 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Makarske, u naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence ? suvremena stambena zgrada koja objedinjuje moderan dizajn, visoku kvalitetu gradnje i mediteranski način života. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, povezana liftom, te uključuje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 392.280 €, 98,07 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade unutar suvremenog kompleksa koji se sastoji od ukupno pet manjih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 311.805 €, 80,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predmet prodaje je prostran dvosoban stan površine 79,95 m² s sa pogledom na more. Stan se nalazi u zapadnom dijelu Makarske, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Udaljenost do plaže iznosi svega 500 metara zračne linije, odnosno 600 metara lagane šetnje. Unutarnji raspored....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 302.000 €, 81,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvosoban stan s velikom lođom u srcu Makarske Na iznimno traženoj lokaciji u srcu Makarske, smjestio se ovaj predivan, komforan dvosoban stan. S prostranom lođom, odličnim rasporedom i blizinom svih gradskih sadržaja i plaža, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran dvosoban stan površine 84,98 m² smješten na visokom prizemlju s pripadajućim vrtom. Stan se nalazi u zapadnom dijelu Makarske, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, a odlikuje pogled koji se ne može zakloniti. Udaljenost do plaže iznosi svega 500 metara....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za ugodan život ili kvalitetnu investiciju. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, od kojih glavna ima vlastitu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.334 €, 66,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.550 €, 65,30 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,48 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 190.000 €, 60,88 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban dvoetažan stan površine 58,44m2 smješten na zadnjem katu stambene zgrade u zapadnom dijelu grada. Na donjoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak, kuhinja, Wc te izlaz na lođu sa pogledom na more. Unutarnje stepenište....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 161.320 €, 40,33 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan jednosoban stan s lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao jednosoban stan u izgradnji, smješten na 1. katu suvremenog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 151.240 €, 39,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan jednosoban stan s lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao jednosoban stan u izgradnji, smješten na 2. katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju, na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr