• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 90 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 90 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 4.164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 295.000 €, 91,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU ? Luksuzan stan s prostranom terasom i pogledom na more | Makarska ? Zelenka Prodaje se moderan, potpuno opremljen stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji Zelenka u Makarskoj. Osnovne karakteristike: - Površina: 70 m² stambenog prostora + terasa od čak 70 m²....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 88,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u izuzetno traženoj ulici Mate Vladića 1L, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže, teniskih terena i luksuznih hotela. Ova mikrolokacija sve više dobiva na vrijednosti jer nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 506.952 €, 93,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 90 m2'
511.646 €
511.646 €
360.000 €
  Stan, MAKARSKA, 285.500 €, 89,89 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje - useljivo odmah.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i terase. Podna površina stana iznosi 69,72 m2, dok je površina terase 20,59 m2. U cijenu je uključeno jedno....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 243.600 € na 261.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 243.600 €
06.05.2026 - 261.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S1Z u zgradi s ukupno 6 stanova, na 3. katu od 3. Stan je površine zatvorenog dijela 67,10 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom - kuhinjom, - hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 292.000 €, 90,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Moderno projektiran trosobni stan ukupne površine gotovo 90 m². Stan je osmišljen za udoban i funkcionalan obiteljski život. Zgrada je smještena u mirnom i obiteljskom stambenom naselju i nudi iznimnu ravnotežu privatnosti, komfora i praktičnosti, uz prekrasan pogled na more. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 296.835 €, 90,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan površine 89,95 m2, smješten na 1.katu novogradnje. Dvosoban stan je neto površine 89,95 m2 a sastoji se od; hodnika, 2 kupaonice, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i lođe.U zapadnom dijelu grada Makarska započela je gradnja stambena zgrada....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i moderno uređen dvosoban stan površine 90 m² u Makarskoj. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji, pogodnoj za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, moderne kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Atraktivan trosobni stan s garažom iznad centra Makarske sa otvorenim pogledom na more. Stan je izuzetno rijetko korišten, gotovo nov i odmah useljiv. Površine 91 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile novije gradnje. Stanu pripada prostrana garaža površine 19,29 m2 i dvije ostave....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan s pogledom na more ? Makarska, 91 m² U ponudi imamo atraktivan trosoban stan površine cca 91 m², smješten na mirnoj i poželjnoj lokaciji u Makarskoj. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi te nudi sve što je potrebno za ugodan život ? bilo kao obiteljski....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 270.800 €, 87,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima 87 m² stambene površine i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 502.258 € na 511.646 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 511.646 €, 93,88 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.07.2025 - 502.258 €
21.02.2026 - 511.646 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 3. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 497.564 € na 506.952 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 506.952 €, 93,88 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.07.2025 - 497.564 €
21.02.2026 - 506.952 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 502.258 €, 93,88 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 332.500 € na 342.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 342.000 €, 94,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 332.500 €
06.05.2026 - 342.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S6Z u zgradi s ukupno 6 stanova, na 3. katu od 3. Stan je površine zatvorenog dijela 85,20 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom i kuhinjom, - hodnika, - 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 368.082 €, 94,38 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more i grad Makarsku koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran dvosoban stan površine 84,98 m² smješten na visokom prizemlju s pripadajućim vrtom. Stan se nalazi u zapadnom dijelu Makarske, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, a odlikuje pogled koji se ne može zakloniti. Udaljenost do plaže iznosi svega 500 metara....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.666 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predmet prodaje je prostran dvosoban stan površine 95,49 m² s pripadajućim vrtom. Stan se nalazi u zapadnom dijelu Makarske, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Udaljenost do plaže iznosi svega 500 metara zračne linije, odnosno 600 metara lagane šetnje. Unutarnji raspored....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 355.000 €, 95,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska NOVOGRADNJA ? Penthouse 95 m² Na prodaju stan S6 ? penthouse u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 480.000 €, 84,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog, vrlo prostranog stana koji ima privatni bazen na terasi, a koji se smjestio na atraktivnoj lokaciji ispod magistrale, nekoliko minuta šetnje od rive. Stan ima dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, zatvorenu loggiu sa sjeverne strane jedne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 307.200 €, 96,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U poznatom turističkom odredištu, u gradu Makarska, koji se smjestio podno planine Biokovo, nudimo prostran i moderan stan s pogledom na more, koji je u potpunosti tehnološki i sadržajno opremljen za potpunu relaksaciju i zabavu. Savršeni dizajn stana, vrlo moderan i suvremen, jasnih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 480.000 €, 83,55 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada. Posebna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 336.241 €, 82,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnoj Makarskoj okruženom kristalno čistim morem, smještenom podno planine Biokovo smjestio se trosoban stan u prizemlju u luksuznom kompleksu u izgradnji. Stan je površine 82 m2. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, WC-a, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prostran dvosoban stan s lijepim pogledom na more u samom centru Makarske . Stan je površine 82 m2, nalazi se na prvom katu kuće a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, tri kupaonice, lođe te dva južno orijentirana balkona s kojih se pruža....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.000 €, 82,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, smjestio se ovaj suvremeni stan površine 82,38 m², idealan za one koji traže miran život uz obalu u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i nudi prostrani open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaoni-com.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska - stan 82 m2, s pogledom na more u samom centru Nalazi se na prvom katu kuće, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije kupaonice, lođe te dva južno orijentirana balkona s kojih se pruža pogled na more. Stan je potpuno renoviran,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji potpuno moderno namještenog stana ukupne neto površine 82 m², smještenog na prvom katu male stambene zgrade sa svega dva kata. Stan se nalazi u centru Makarske. Sjever-jug orijentacije.Sastoji se od dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, kupaonica, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 392.280 €, 98,07 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade unutar suvremenog kompleksa koji se sastoji od ukupno pet manjih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 358.500 €, 81,89 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderno uređen stan površine 81,89m², smješten na prvom kstu manje stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more i grad.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 425.256 € na 433.434 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 433.434 €, 81,78 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 425.256 €
21.02.2026 - 433.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 302.000 €, 81,56 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvosoban stan s velikom lođom u srcu Makarske Na iznimno traženoj lokaciji u srcu Makarske, smjestio se ovaj predivan, komforan dvosoban stan. S prostranom lođom, odličnim rasporedom i blizinom svih gradskih sadržaja i plaža, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.