• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 1.kat do 70 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 1.kat do 70 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.743 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 236.000 €, 71,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska ? Veliko Brdo | Novogradnja ? Dvosoban stan 71 m² (1. kat) Na prodaju je stan S2 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a ukupno ima šest stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan jednosobni stan površine skoro 60 m smješten je na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog ulaza, udobne spavaće sobe, funkcionalne kupaonice, kuhinje te svijetlog dnevnog boravka s izlazom na balkon. Idealan je za parove ili male obitelji koje traže praktičan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 1.kat do 70 m2'
228.000 €
228.000 €
238.212 €
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m² ? savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 67 m², smješten na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Osnovne karakteristike: * 2-sobni stan * 67 m² stambene površine * 1. kat * Južna orijentacija (puno prirodnog svjetla) * Balkon * Potpuno namješten * Zaseban ulaz....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.755 € na 377.817 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 377.817 €, 70,62 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.755 €
25.02.2026 - 377.817 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.296 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 53,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na prodaju, površine 53 m², nalazi se na prvom katu novogradnje s ukupno četiri kata, smješten u Makarskoj. Ovaj moderno projektiran 1,5-sobni stan izgrađen je 2025. godine, te predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže nekretninu na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Pozicija....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina stana iznosi 52,64 m, a u cijenu su uključeni vanjsko parkirno....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.000 €, 47,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se luksuzno namješten jednosobni stan s pogledom na more Ovaj svijetli i moderno opremljen stan površine 47,35 m² smješten je na prvom katu novije zgrade, svega 750 metara od plaže. Do mora vodi pothodnik, a stan je odlično povezan s centrom grada. U blizini je škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj 45,64 m, novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m, smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog dizajna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda