• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 1.kat

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 1.kat" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.841 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska - stan 82 m2, s pogledom na more u samom centru Nalazi se na prvom katu kuće, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije kupaonice, lođe te dva južno orijentirana balkona s kojih se pruža pogled na more. Stan je potpuno renoviran,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.620 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Makar, na povišenoj lokaciji s koje se pruža pogled na more i Makarsku rivijeru, smještena je moderna novogradnja Vista Mare Residence. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, opremljena je liftom i garažnim te vanjskim parkirnim mjestima. Projekt je osmišljen....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 407.640 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Makarske, u naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence ? suvremena stambena zgrada koja objedinjuje moderan dizajn, visoku kvalitetu gradnje i mediteranski način života. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, povezana liftom, te uključuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 470000 eura moderan 1.kat'
333.535 €
333.535 €
350.000 €
  Stan, MAKARSKA, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Trosoban stan S4 smješten je na 1.katu (predzadnja etaža) novogradnje. Stan se sastoji od; tri spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije kupaonice, hodnika i lođe s pogledom na more. Ukupna neto površina stana iznosi 103 m2. Uz stan ostava i vanjsko parkirno....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.755 € na 377.817 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 377.817 €, 70,62 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.755 €
25.02.2026 - 377.817 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m² ? savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 349.000 €, 122,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Atraktivan novi trosobni stan u Makarskoj s lijepim pogledom na more i otoke. Stan je odmah useljiv, površine 122 m2 te se nalazi na prvom katu - cijela etaža urbane vile sa ukupno 4 stana. Stanu pripada jedno garažno mjesto površine 17 m2 i ostava površine 2,17 m2 u podrumu zgrade....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prostran dvosoban stan s lijepim pogledom na more u samom centru Makarske . Stan je površine 82 m2, nalazi se na prvom katu kuće a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, tri kupaonice, lođe te dva južno orijentirana balkona s kojih se pruža....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji potpuno moderno namještenog stana ukupne neto površine 82 m², smještenog na prvom katu male stambene zgrade sa svega dva kata. Stan se nalazi u centru Makarske. Sjever-jug orijentacije.Sastoji se od dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, kupaonica, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 296.835 €, 90,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan površine 89,95 m2, smješten na 1.katu novogradnje. Dvosoban stan je neto površine 89,95 m2 a sastoji se od; hodnika, 2 kupaonice, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i lođe.U zapadnom dijelu grada Makarska započela je gradnja stambena zgrada....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 492.870 € na 502.258 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 502.258 €, 93,88 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 492.870 €
21.02.2026 - 502.258 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan površine 78 m², smješten na prvom katu novogradnje iz 2025. godine u Makarskoj. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) nudi funkcionalan raspored prostorija s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, pružajući udoban prostor za život. Stan je orijentiran prema zapadu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za ugodan život ili kvalitetnu investiciju. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, od kojih glavna ima vlastitu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.296 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnoj Makarskoj okruženom kristalno čistim morem, smještenom podno planine Biokovo smjestio se dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u luksuznom kompleksu u izgradnji. Stan je površine 66,17 m2. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, WC-a, open space dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.000 €, 71,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska ? Veliko Brdo | Novogradnja ? Dvosoban stan 71 m² (1. kat) Na prodaju je stan S2 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a ukupno ima šest stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,48 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.000 €, 47,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se luksuzno namješten jednosobni stan s pogledom na more Ovaj svijetli i moderno opremljen stan površine 47,35 m² smješten je na prvom katu novije zgrade, svega 750 metara od plaže. Do mora vodi pothodnik, a stan je odlično povezan s centrom grada. U blizini je škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 67 m², smješten na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Osnovne karakteristike: * 2-sobni stan * 67 m² stambene površine * 1. kat * Južna orijentacija (puno prirodnog svjetla) * Balkon * Potpuno namješten * Zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Moderan jednosobni stan površine skoro 60 m² smješten je na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog ulaza, udobne spavaće sobe, funkcionalne kupaonice, kuhinje te svijetlog dnevnog boravka s izlazom na balkon. Idealan je za parove ili male obitelji koje traže praktičan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj 45,64 m, novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m, smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog dizajna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 53,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na prodaju, površine 53 m², nalazi se na prvom katu novogradnje s ukupno četiri kata, smješten u Makarskoj. Ovaj moderno projektiran 1,5-sobni stan izgrađen je 2025. godine, te predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže nekretninu na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Pozicija....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina stana iznosi 52,64 m, a u cijenu su uključeni vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com