• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 470000 eura lift - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 470000 eura lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 470000 eura lift

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 470000 eura lift" pronađeno 148 nekretnina - prosječna cijena 4.027 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 4 nekretnina za upit nekretnine makarska prodaja do 470000 eura lift Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • novogradnja
    • suteren
    • vrt
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 223.239 €, 55,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Makarska prodaje se jednosoban useljiv stan od 55,81 m2 u zapadnom dijelu Makarske na četvrtom (zadnjem) katu sa liftom i sastoji se od ulaznog hola, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka i južno orijentirane lođe sa panoramskim pogledom na more! Stan nije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 511.646 €, 93,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte vrhunac luksuznog života u Makarskoj s ovim ekskluzivnim trosobnim stanom. Smješten na trećem katu nove zgrade (završetak 2026.), ova nekretnina nudi savršen spoj modernog dizajna i vrhunske gradnje. Uživajte u neponovljivom iskustvu u srcu Jadrana, idealnom za odmor ili....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 217.600 €, 68,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan ukupne obračunate neto korisne površine 68,38 m², koji uključuje prostrani balkon površine 25,15 m². Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji na zapadnom dijelu Makarske, u mirnom i atraktivnom okruženju idealnom za obiteljski život, odmor ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.798 €, 63,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan S34 ima neto površinu od 62,01 m2 i nalazi se na 4. katu zgrade s liftom koja ima ukupno 34 stana. Zgrada ima dvije etaže s garažnim mjestima, dok su stambene jedinice raspoređene na prizemlje i 4 kata.Ovaj dvosobni stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 211.530 €, 65,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan S25 ima netto površinu od 64,10 m2 i nalazi se na 3. katu zgrade s liftom koja ima ukupno 34 stana. Zgrada ima dvije etaže s garažnim mjestima, dok su stambene jedinice raspoređene na prizemlje i 4 kata.Ovaj dvosobni stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S1- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 62.13 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe. Stanu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 201.500 €, 62,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Imamo u ponudi jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 200.832 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan S18 ima netto površinu od 62,76 m2 i nalazi se na 2. katu zgrade s liftom koja ima ukupno 34 stana. Zgrada ima dvije etaže s garažnim mjestima, dok su stambene jedinice raspoređene na prizemlje i 4 kata.Ovaj dvosobni stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 1S, 57,51 m s balkonom i pogledom na more Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m, koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s liftom. Položaj stana osigurava otvorenost prostora, obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1S, 57,51 m² na povišenom položaju s pogledom, Makarska Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m², koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 201.067 € na 191.080 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 191.080 €, 44,96 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 201.067 €
08.04.2026 - 191.080 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma sa garažnim mjestima, prizemlja i tri kata). Na prodaju je dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.000 €, 47,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZAN STAN U MAKARSKOJ 47,38 m2 ? POGLED NA MORE, 2 BAZENA I GARAŽNO PARKING MJESTO UZ NADOPLATU Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 47,38 m2 smješten na iznimno atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Ova nekretnina pruža otvoren, očaravajući pogled na more koji stvara poseban....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S3- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 52.95 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 182.900 €, 53,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Imamo u ponudi jednosoban stan S3 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 53m2² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 178.520 €, 44,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji, Makarska. Ovaj elegantan stan od 44.63 m2, smješten na trećem katu zgrade s liftom, nudi vrhunsku udobnost i pristupačnost. Idealna pozicija osigurava mirno okruženje, spektakularne poglede na more i otoke te blizinu svih ključnih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 174.057 €, 44,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte izniman jednosoban stan u novogradnji, Makarska. Ovaj moderni stan na 2. katu, površine 44.63 m2, spaja suvremeni dizajn, funkcionalnost i udobnost. Idealan je za život ili investiciju na Jadranu, nudeći ugodan ambijent s iskorištenjem prostora i prirodnog svjetla.Stan se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U istočnom dijelu grada u izgradnji je manji kompleks od tri zgrade smješten na atraktivnoj lokaciji na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i rive. Zgrade se sastoje od suterena sa parking prostorima, prizemlja i tri kata, pomno su projektirane vodeći računa o funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 127-146 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine