• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 460000 eura balkon - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 460000 eura balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 460000 eura balkon 60 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 460000 eura balkon 60 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.506 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 430000 eura (malo jeftiniji)
    • 480000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 316.420 € na 322.505 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 322.505 €, 60,00 m2 cca 5380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 316.420 €
20.03.2026 - 322.505 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 317.683 € na 323.621 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 323.621 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 317.683 €
20.03.2026 - 323.621 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 311.745 €, 59,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 460000 eura balkon 60 m2'
254.000 €
311.745 €
328.072 €
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 60,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

U zapadnom dijelu Makarske prodaje se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Stan se nalazi na četvrtom katu moderne stambene zgrade s liftom, koja ima ukupno 34 stana. Čine ju dvije podrumske etaže s garažama, prizemlje i četiri kata. Ukupna površina....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 307.638 €, 60,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzna stambena zgrada u izgradnji, otvorenog pogleda na more. Inovativna arhitektura, kvalitetna gradnja, vrhunski ugradbeni materijali. Profinjena nekretnina koja zadovoljava sve potrebe modernog života. Južno orijentirana, okupana je suncem veći dio dana. Ovi jedinstveni stanovi,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 321.192 €, 59,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 314.714 €, 59,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 314.714 € na 320.652 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.652 €, 59,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 314.714 €
20.03.2026 - 320.652 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Moderan jednosobni stan površine skoro 60 m² smješten je na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog ulaza, udobne spavaće sobe, funkcionalne kupaonice, kuhinje te svijetlog dnevnog boravka s izlazom na balkon. Idealan je za parove ili male obitelji koje traže praktičan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 229.000 €, 62,10 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Jednosoban stan u centru s balkonom i pogledom na grad ? Makarska, 62,10 m² Prodaje se prostran jednosoban stan površine 62,10 m² smješten u samom centru Makarske. Stan se nalazi u urednoj stambenoj zgradi i idealan je za ugodan gradski život ili kao investicija za turistički najam.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 205.000 €, 62,25 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan s pogledom na more u novogradnji, Makarska! Nudimo u ponudi dvosoban stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vrtića, škole, igrališta, te trgovine, a udaljenost od mora je 400 metara što znači da svojom pozicijom predstavlja super....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1S, 57,51 m² na povišenom položaju s pogledom, Makarska Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m², koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 285.000 €, 63,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo nalazi se u zapadnom dijelu Makarske. Smješten je u modernoj zgradi s liftom koja ima ukupno 34 stana, dvije podrumske etaže sgaražama, prizemlje i četiri kata. Stan se nalazi na trećem katu i ima ukupnu površinu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.356 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Useljivi stanovi u novogradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, nalazi se stan izgrađen prema najvišim standardima koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan B12 koji je useljiv i dostupan odmah,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.798 €, 63,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan S34 ima neto površinu od 62,01 m2 i nalazi se na 4. katu zgrade s liftom koja ima ukupno 34 stana. Zgrada ima dvije etaže s garažnim mjestima, dok su stambene jedinice raspoređene na prizemlje i 4 kata.Ovaj dvosobni stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.092 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u novogradnji koji je smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini samog centra Makarske, ispod magistrale. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja još ima prizemlje te drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,97 m2 i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 1S, 57,51 m s balkonom i pogledom na more Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m, koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s liftom. Položaj stana osigurava otvorenost prostora, obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.900 €, 63,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Useljivi stanovi u novogradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, nalazi se stan izgrađen prema najvišim standardima koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan B16 koji je useljiv i dostupan odmah,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan u prizemlju, idealan za obiteljski život ili kao sigurna investicija. Stan oznake A1 sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Ukupna stambena površina iznosi 55,83 m, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo uređeni, potpuno namješten dvosoban stan u Makarskoj. Stan se u naravi sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonskim dijelom, dnevnog boravka, kupanice, toaleta i balkona s pogledom na more. Korisna površina 63,3m2. Stanu pripada vanjsko parking mjesto i sprema.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 226.100 €, 64,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s balkonom i garažom mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan u prizemlju šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu svih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.092 €, 56,00 m2 cca 5340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit ! Prodaje se prekrasan stan u mirnom i sigurnom dijelu Makarske, idealan kako za ugodan obiteljski život, tako i kao izvrsna investicijska prilika. Smješten izvan gradske buke, a opet u blizini svih važnih sadržaja, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 225.541 €
15.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m, apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,