• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješt - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten park porasla cijena

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten park porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 320.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.000 €
17.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzan dvosobni stan s garažom u Makarskoj na atraktivnoj lokaciji. Stan je gotovo nov, izuzetno rijetko korišten, površine 71,81 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile s liftom izgrađene 2022. godine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 260.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 260.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA STANOVI PRODAJA - DVOSOBAN STAN SA VELIKOM NATKRIVENOM TERASOM U ZAPADNOM DIJELU GRADA - UGRAĐENI KAMIN I ŠANK Prekrasan stan južne orjetnacije smješten u manjoj stambenoj zgradi na zapadnom dijelu grada. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih jedna ima vlastiti balkon,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 266.500 € na 279.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 279.000 €, 74,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 266.500 €
06.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u istočnom dijelu grada, prodaje se ovaj dvosobni stan površine 74 m2. Stan se nalazi na 3.katu novije zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka i kuhinje sa blagavaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonica. Sa balkona se pruža pogled na more i na luku. Stan....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 47,37 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 220.000 €
18.12.2025 - 215.000 €
03.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i lijepo uređenog stana na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada. Stan je smješten na prvom katu i ima ukupnu korisnu površinu od 47,37m2 (unutarnja korisna površina 42,71m2, uz dodatak natkrivene terase i parkirnog mjesta od još 4,66m2 korisne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten porasla cijena (6)
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten park (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>