• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješt - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten 70 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten 70 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 4.177 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Namješten dvosobni stan u samom centru Makarske, s lijepim pogledom na more. Stan površine 68 m2 a nalazi se na trećem katu zgrade izgrađene 2010. godine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, toaleta, hodnika i zapadno orijentirane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 67 m², smješten na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Osnovne karakteristike: * 2-sobni stan * 67 m² stambene površine * 1. kat * Južna orijentacija (puno prirodnog svjetla) * Balkon * Potpuno namješten * Zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 66,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u centru Makarske Tražite savršen stan u srcu Makarske? Ovaj dvosoban stan u visokom prizemlju stambene zgrade nudi udoban život u jednom od najljepših primorskih gradova. Lokacija: Centar Makarske, svega 50 metara od rive, kolodvora i glavnog trga sve što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 450000 eura namješten 70 m2'
230.000 €
230.000 €
338.000 €
  Apartman, MAKARSKA, 402.000 €, 67,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.broker.hr

Jednosobni stan, na prodaju, ukupne stambene površine od 67 m2, smješten u prvom redu uz more u slikovitom malom turističkom mjestu na Makarskoj rivijeri. Apartman je smješten na prvom katu stambeno-poslovne zgrade te se prodaje djelomično namješten. Sastoji se od prostranog hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.broker.hr

Posredujemo u prodaji šarmantnog dvosobnog stana smještenog u visokom prizemlju na području Makarske. Stan se nalazi na uzvišenoj lokaciji i ima prekrasan pogled na more i obližnje otoke. Odmah po ulazu u stan nalazi se veliki hodnik koji vodi do prostora u kojemu su ujedinjeni dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvoetažni stan s pogledom na more ? savršen spoj funkcionalnosti i ugodnog života U zapadnom dijelu grada, na odličnoj lokaciji koja nudi sve što vam je potrebno za svakodnevni život, smjestio se ovaj šarmantni dvoetažni stan koji osvaja na prvi pogled. Ukupne površine 71 m², stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Dvoetažni stan s pogledom na more, Makarska, 71 m² Posredujemo u prodaji funkcionalnog i potpuno namještenog dvoetažnog stana smještenog na trećem katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u zapadnom dijelu grada Makarske. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 71 m² te je....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 320.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.000 €
17.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzan dvosobni stan s garažom u Makarskoj na atraktivnoj lokaciji. Stan je gotovo nov, izuzetno rijetko korišten, površine 71,81 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile s liftom izgrađene 2022. godine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 315.000 €, 72,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Lijep dvosobni stan s prostranom terasom i garažom u Makarskoj. Stan je odmah useljiv, neto površine 71,79 m2 te se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade. Stanu pripada jedno garažno mjesto površine 11,80 m2 u podrumu zgrade. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Namješten dvosobni stan u samom centru Makarske, sa lijepim pogledom na more. Stan je površine 68 m2 a nalazi se na trećem katu zgrade izgrađene 2010. godine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, kupaonice, toaleta, hodnika i zapadno orijentirane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.000 €, 72,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prostranog dvosobnog stana na vrlo mirnoj lokaciji u zapadnom dijelu Makarske. Površina stana je 72m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim prostorom, ostave te lijepe loggie koja nudi pogled....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,48 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA - DVOSOBAN STAN 72,48M2 STAN POTPUNO NAMJEŠTEN SA PARKIRNIM MJESTOM U novijoj zgradi sa liftom nudimo Vam prekrasno i novo namješten stan, nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, velike natkrivene terase sa pogledom na more,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 334.908 €, 72,71 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten 2-sobni stan 72m2 s parkirnim mjestom u novoizgrađenoj manjoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe (od kojih jedna ima Walk-in ormar), kupatila, hodnika, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 230.000 €, 66,95 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Dugišu ? 67 m², odmah useljiv! Na prodaju je prostran i funkcionalan stan na trećem katu stambene zgrade u naselju Dugiš. Lokacija: Odlična pozicija ? u blizini škole, trgovačkog centra, sportske dvorane i centra grada. Površina: Neto 67 m² Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 73,66 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ide renoviran i uređen stan u istočnom dijelu grada, ispod magistrale. Prodaje se kompletno namješten! Stan se nalazi odmah pored srednje škole i dječjeg vrtića te nedaleko od samog centra grada i plaže. Stan se sastoji od predsoblja, dvije sobe, dva balkona, kupaonice,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 266.500 € na 279.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 279.000 €, 74,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 266.500 €
06.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u istočnom dijelu grada, prodaje se ovaj dvosobni stan površine 74 m2. Stan se nalazi na 3.katu novije zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka i kuhinje sa blagavaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonica. Sa balkona se pruža pogled na more i na luku. Stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 289.900 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je ovaj prekrasan stan sa dvije spavaće sobe. Površina stana je 74m2. Stan se prodaje komplet namješten. Sastoji se od kuhinje,dnevnog boravka,kupaone,dvijespavaće sobe,predsoblja. Stan ima prekrasan panoramski pogled na more i otoke. Dizajnerski namještaj. Vlasništvo uredno.]]>....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i prostranog stana na izvrsnoj lokaciji ispod magistrale, samo nekoliko minuta pješke od samog centra grada. Stan je smješten u visokom prizemlju i ima površinu od 65m2 te se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 295.000 €, 65,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u centru Makarske Na prodaju je atraktivan stan u samom centru Makarske, svega 5 minuta hoda od glavnog gradskog trga.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i potpuno je opremljen te spreman za useljenje. Osnovne karakteristike: Površina: 65 m² 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 287.000 €, 64,18 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten 2-sobni stan 64m2 s parkirnim mjestom u novoizgrađenoj manjoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, hodnika, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na natkrivenu terasu s pogledom na....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.600 €, 75,88 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji s pogledom na more ? 75,88 m² + garažno mjesto Na prodaju se nudi moderan trosoban stan smješten na 3. katu stambene zgrade u novogradnji, u rezidencijalnoj zoni. Ukupne površine 75,88 m², stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 310.000 €, 75,88 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi moderan trosoban stan smješten na 3. katu stambene zgrade u novogradnji, u rezidencijalnoj zoni. Ukupne površine 75,88 m², stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim uređenjem te predivnim otvorenim pogledom na more i grad. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 310.000 €, 76,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U blizini centra Makarske prodaje se namješten trosobni stan s garažom i lijepim pogledom na more. Stan se nalazi na drugom katu zgrade novije gradnje s ukupno 8 stanova. Površina stana je 76,85 m2, sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo uređeni, potpuno namješten dvosoban stan u Makarskoj. Stan se u naravi sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonskim dijelom, dnevnog boravka, kupanice, toaleta i balkona s pogledom na more. Korisna površina 63,3m2. Stanu pripada vanjsko parking mjesto i sprema.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com