• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalite - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalite - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalitetan do 70 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalitetan do 70 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.538 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 3.kat
    • moderan
    • vrt
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 334.908 €, 72,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan 2-sobni stan površine 72 m2 smješten na prizemlju trokatnice izgrađene 2021. godine, u atraktivnom dijelu Makarske. Ova nekretnina pruža izuzetnu kombinaciju suvremenog stanovanja i mirne lokacije, s posebnim naglaskom na blizinu prirode i predivan pogled na....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.988 €, 70,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stanovi A1 i B1 nalaze se u prizemlju, površine su 69,77 m2. Stan A1 i B1 ima jednu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i prekrasnu veliku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalitetan do 70 m2'
201.362 €
253.358 €
377.817 €
 
+2%

Promjena cijene sa 374.652 € na 381.590 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.590 €, 69,38 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.652 €
29.03.2026 - 381.590 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 4. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAKARSKA, 386.540 €, 70,28 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade Vista Mare Residence, smještene u mirnom naselju Makar iznad Makarske, nalazi se prostrani poslovni prostor PP1. Projekt je izveden prema suvremenim građevinskim standardima i nudi idealan spoj atraktivne lokacije, kvalitete izvedbe i funkcionalnog....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 377.817 € na 384.879 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 384.879 €, 70,62 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 377.817 €
25.02.2026 - 384.879 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 3. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 374.286 € na 381.348 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.348 €, 70,62 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.286 €
25.02.2026 - 381.348 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 338.000 €, 64,58 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Makarska, trosoban stan od 64 m2 koji se nalazi na 700 m od mora s krasnim pogledom na more. Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja ima ugrađen lift, na odličnoj lokaciji u naseljenom dijelu grada Makarske. Od plaže je udaljen 700 metara, a prometna povezanost je izvrsna, na zapadnom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 190.000 €, 60,88 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban dvoetažan stan površine 58,44m2 smješten na zadnjem katu stambene zgrade u zapadnom dijelu grada. Na donjoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak, kuhinja, Wc te izlaz na lođu sa pogledom na more. Unutarnje stepenište....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 321.192 € na 327.140 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 327.140 €, 59,48 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 321.192 €
29.03.2026 - 327.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Makarska Centar !! 57m2, visoko prizemlje, izuzetno moderna zgrada. Jedna spavaća soba. Pogled na more. Aluminijske troslojne staklene stijenke,keramika prve klase,u dnevnom boravku visoko kvalitetan parket. Zgrada ima lift, iz garaže direktno u stan. Podzemna garaža.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj 45,64 m, novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m, smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog dizajna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 325.940 €, 76,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stan B4 nalazi se u prizemlju, površine je 57,30 m2 s vrtom od 57,40 m2 i terasom od 11,50 m2. Dvosobni je stan sa dvije spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom, blagovaonom....