• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalite - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalite - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalitetan

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalitetan" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.245 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada. Posebna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 386.540 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

U prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade Vista Mare Residence, smještene u mirnom naselju Makar iznad Makarske, nalazi se prostrani poslovni prostor PP1. Projekt je izveden prema suvremenim građevinskim standardima i nudi idealan spoj atraktivne lokacije, kvalitete izvedbe i funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U povišenom dijelu Makarske, u mirnom naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence, moderna novogradnja koja spaja visoku kvalitetu gradnje, suvremeni dizajn i mediteranski ugođaj. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a sve etaže povezane su liftom. U podrumu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 450000 eura kvalitetan'
338.000 €
348.344 €
350.000 €
 
+2%

Promjena cijene sa 425.256 € na 433.434 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 433.434 €, 81,78 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 425.256 €
21.02.2026 - 433.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.000 €, 82,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, smjestio se ovaj suvremeni stan površine 82,38 m², idealan za one koji traže miran život uz obalu u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i nudi prostrani open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaoni-com.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAKARSKA, 386.540 €, 70,28 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 377.817 € na 384.879 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 384.879 €, 70,62 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 377.817 €
25.02.2026 - 384.879 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 3. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 374.652 € na 381.590 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.590 €, 69,38 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.652 €
29.03.2026 - 381.590 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 4. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 374.286 € na 381.348 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.348 €, 70,62 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.286 €
25.02.2026 - 381.348 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.755 € na 377.817 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 377.817 €, 70,62 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.755 €
25.02.2026 - 377.817 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.344 €, 77,17 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S2 smješten je u prizemlju moderne stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske, idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život blizu mora. Ukupne površine 77,17 m², stan se sastoji od predsoblja, dvije spavaće sobe, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice te prostrane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.725 €, 130,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Želimo Vam sa zadovoljstvom predstaviti PREKRASNO OPREMLJEN I MODERAN STAN u Makarskoj. Stan pruža savršenu kombinaciju elegancije, udobnosti, funkcionalnosti te izuzetne praktičnosti blizine svih potrebnih sadržaja. Uz sve navedene prednosti, stan se može koristiti kao poslovna prilika....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 337.725 €, 130,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 334.908 €, 72,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan 2-sobni stan površine 72 m2 smješten na prizemlju trokatnice izgrađene 2021. godine, u atraktivnom dijelu Makarske. Ova nekretnina pruža izuzetnu kombinaciju suvremenog stanovanja i mirne lokacije, s posebnim naglaskom na blizinu prirode i predivan pogled na....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji potpuno moderno namještenog stana ukupne neto površine 82 m², smještenog na prvom katu male stambene zgrade sa svega dva kata. Stan se nalazi u centru Makarske. Sjever-jug orijentacije.Sastoji se od dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, kupaonica, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.620 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Makar, na povišenoj lokaciji s koje se pruža pogled na more i Makarsku rivijeru, smještena je moderna novogradnja Vista Mare Residence. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, opremljena je liftom i garažnim te vanjskim parkirnim mjestima. Projekt je osmišljen....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 321.192 € na 327.140 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 327.140 €, 59,48 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 321.192 €
29.03.2026 - 327.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 325.940 €, 76,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stan B4 nalazi se u prizemlju, površine je 57,30 m2 s vrtom od 57,40 m2 i terasom od 11,50 m2. Dvosobni je stan sa dvije spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.988 €, 70,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stanovi A1 i B1 nalaze se u prizemlju, površine su 69,77 m2. Stan A1 i B1 ima jednu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i prekrasnu veliku....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Makarska Centar !! 57m2, visoko prizemlje, izuzetno moderna zgrada. Jedna spavaća soba. Pogled na more. Aluminijske troslojne staklene stijenke,keramika prve klase,u dnevnom boravku visoko kvalitetan parket. Zgrada ima lift, iz garaže direktno u stan. Podzemna garaža.....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 276.000 € na 307.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 307.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 235.000 €
05.04.2026 - 276.000 €
12.04.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Penthouse je smješten na trećem katu moderne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj lokaciji na Zelenci. Riječ je o dvoetažnom stanu koji se proteže kroz osnovnu etažu i galeriju te je prikladan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročno održiv dom ili atraktivnu nekretninu za odmor.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 88,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u izuzetno traženoj ulici Mate Vladića 1L, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže, teniskih terena i luksuznih hotela. Ova mikrolokacija sve više dobiva na vrijednosti jer nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 201.362 €, 52,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan jednosoban stan u novogradnji odlična lokacija u Makarskoj Na atraktivnoj i odlično povezanoj lokaciji u Makarskoj, uz magistralu, u mirnom dijelu grada, prodaje se moderan jednosoban stan smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda te se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 190.000 €, 60,88 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban dvoetažan stan površine 58,44m2 smješten na zadnjem katu stambene zgrade u zapadnom dijelu grada. Na donjoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak, kuhinja, Wc te izlaz na lođu sa pogledom na more. Unutarnje stepenište....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj 45,64 m, novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m, smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog dizajna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr