• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 450000 eura Zadnjih - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 450000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 450000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.811 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • luksuzan
    • 1.kat
    • parking
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAKARSKA, 402.000 €, 67,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Jednosobni stan, na prodaju, ukupne stambene površine od 67 m2, smješten u prvom redu uz more u slikovitom malom turističkom mjestu na Makarskoj rivijeri. Apartman je smješten na prvom katu stambeno-poslovne zgrade te se prodaje djelomično namješten. Sastoji se od prostranog hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 450000 eura zadnjih 14 dana'
325.000 €
325.000 €
344.880 €
  Stan, MAKARSKA, 348.000 €, 87,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan dvoetažni stan u Makarskoj na vrhunskoj lokaciji, na zadnjem katu stambene zgrade sa vanjskim parkirnim mjestom. Vlasništvo uredno 1/1. PRODAJE SE 2-ETAŽNI STAN NA IZVRSNOJ LOKACIJI U MAKARSKOJ (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.600 €, 75,88 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji s pogledom na more ? 75,88 m² + garažno mjesto Na prodaju se nudi moderan trosoban stan smješten na 3. katu stambene zgrade u novogradnji, u rezidencijalnoj zoni. Ukupne površine 75,88 m², stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 300.000 €, 46,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

STAN U CENTRU MAKARSKE U ponudi je dvosoban stan površine 46 m², smješten u samom srcu Makarske, na iznimno traženoj i rijetkoj lokaciji. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kafića, škole, banke, kao i šetnice i plaže, koje su udaljene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Makarskoj u novogradnji s prekrasnim pogledom na more. Stan se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog balkona s pogledom na more te ostave. Smješten je u blizini centra grada, te neposrednoj blizini škole, vrtića i različitih....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 91,35 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 295.000 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Prostrani trosobni stan s velikom lođom i parking mjestom Na prodaju je funkcionalan i prostran trosobni stan ukupne obračunske površine 91,35 m² (ukupna netto površina 87,17 m²), smješten u kvalitetno građenoj stambenoj zgradi u Makarskoj. Stan je odlično organiziran i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 95,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosobni stan,površine 95 kvadrata sa pripadajučom terasom u Centru Makarske,vlasništvo 1/1 čisto i bez tereta.. Za sve daljnje informacije o svemu što vas zanima obratite se sa povjerenjem,jer prodaja je privatna bez agencijske marže,i podložno je pregovorima oko cijene.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i prostranog stana na izvrsnoj lokaciji ispod magistrale, samo nekoliko minuta pješke od samog centra grada. Stan je smješten u visokom prizemlju i ima površinu od 65m2 te se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan, moderno namješten stan u centru Makarske, udaljen svega 5 minuta hoda od rive i mora. Stan ima 75,10 m² netto stambene površine, natkrivenu terasu 7,40 m², vrt 42,40 m², parking mjesto te vlastiti bazen. Nalazi se na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 478.500 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan smješten u centru Makarske ukupne netto korisne površine 87 m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan je renoviran 2024. godine. Orijentiran na istok - zapad. Sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i hodnika na prvoj etaži te open space prostora....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.954 €, 75,48 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog stana u zgradi čija je izgradnja uznapredovala te se završetak očekuje kroz maksimalno godinu dana. Stan se smjestio na drugom katu i ima unutarnju površinu od 60,98m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice te prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 260.500 €, 52,10 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je luksuzni kompleks koji će se sastojati od četiri zgrade. Stan se nalazi u zgradi koja sadržava podrum, visoko prizemlje i 4 kata, sa ukupno 39 stambenih jedinica, dva ulaza sa dizalima, a na svakom katu su po 4 stana što budućim kupcima osigurava intimniji prostor stanovanja.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 73,66 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ide renoviran i uređen stan u istočnom dijelu grada, ispod magistrale. Prodaje se kompletno namješten! Stan se nalazi odmah pored srednje škole i dječjeg vrtića te nedaleko od samog centra grada i plaže. Stan se sastoji od predsoblja, dvije sobe, dva balkona, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo uređeni, potpuno namješten dvosoban stan u Makarskoj. Stan se u naravi sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonskim dijelom, dnevnog boravka, kupanice, toaleta i balkona s pogledom na more. Korisna površina 63,3m2. Stanu pripada vanjsko parking mjesto i sprema.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 54,77 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješen na drugom katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u istočnom dijelu grada. Stan je ukupne površine 54,77m2, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i lođe. Stan je potpuno opremljen i namješten....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 47,37 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i lijepo uređenog stana na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada. Stan je smješten na prvom katu i ima ukupnu korisnu površinu od 47,37m2 (unutarnja korisna površina 42,71m2, uz dodatak natkrivene terase i parkirnog mjesta od još 4,66m2 korisne....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 229.806 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na drugom katu zgrade u prekrasnoj Makarskoj.Stan se sastoji od open space prostora površine 22,12m2 s izlazom na loggiu 9,87m2, dvije spavaće sobe površina 12,25m2 i 13,43m2 koja također ima izlaz na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 223.047 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na prvome katu zgrade u prekrasnoj Makarskoj.Stan se sastoji od open space prostora površine 22,12m2 s izlazom na loggiu površine 9,87m2, dvije spavaće sobe površina 13,43m2 i 12,25m2, kupaonice površine 5,60m2 te....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 201.362 €, 52,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan jednosoban stan u novogradnji odlična lokacija u Makarskoj Na atraktivnoj i odlično povezanoj lokaciji u Makarskoj, uz magistralu, u mirnom dijelu grada, prodaje se moderan jednosoban stan smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda te se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 191.802 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji jednosobnog stana u novogradnji koji se nalazi u prekrasnoj Makarskoj. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini mora, trgovina i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.Površina stana iznosi 49,18 m2 te se nalazi u prizemlju zgrade, a sastoji se....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Stara kamena kuća smještena u slikovitom selu Makarske rivijere. Radi se o dvojnom objektu tlocrtne površine 60 m2 trenutno u ruševnom stanju . Vlasnicima pripada i dodatna kućica koja se nalazi ispred većeg objekta površine 30 m2 koju je također potrebno renovirati ili je srušiti....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 184.768 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo pri prodaji jednosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u prekrasnoj Makarsakoj.Stan se nalazi u prizemlju zgrade, a sadrži open space prostor površine 26,98m2 koji obuhvaća dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu s izlazom na loggiu površine 3,07m2....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 35.900 €, 488,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište tik do mora, na lokaciji Igrane pored Makarske. Zemljište veličine od 488m2. Na fotografijama se jasno vidi širina i dužina parcele, sredina parcele je široka 12.4 metara, jedan rub parcele je širok 10.54 metara i drugi rub parcele 3.54m. Na parceli....