01 6641 092
Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura parking pala cijena" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.994 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 220.000 € na 215.000 €
- 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
18.12.2025 - 228.000 €
04.02.2026 - 220.000 €
21.02.2026 - 215.000 €
18.12.2025.,
www.njuskalo.hr
Na prodaju je funkcionalan stan površine 57 m² smješten u dobro održavanoj zgradi u Makarskoj. Stan je idealan za obitelj ili kao investicija za najam, a svojom raspodjelom pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Također postoji mogućnost zamjene za veći stan u Makarskoj ili Baškoj....
Promjena cijene sa 210.000 € na 199.000 €
- 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 199.000 €
25.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Na prodaju odmah useljiv jednosobni stan s lijepim pogledom na more u istočnom dijelu Makarske. Nekretnina površine 47,20 m² nalazi se na trećem katu stambene zgrade. Ovaj jednosobni stan ima kuhinju s blagovaonicom, hodnik, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu, i balkon južne....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr