• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komfora - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komfora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komforan barem 80 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komforan barem 80 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.674 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 348.344 €, 77,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, Stan S2- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 77.17 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-istok-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.000 €, 86,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, renoviran dvosoban stan površine 86 m². Položen na 1. katu stambene zgrade izgrađene 1980. godine.Stan je kompletno renoviran prije godinu dana, te se odlikuje modernim uređenjem i funkcionalnim rasporedom.Orijentacija stana je istok - zapad - sjever, što mu osigurava obilje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komforan barem 80 m2'
378.632 €
378.632 €
266.280 €
  Stan, MAKARSKA, 302.000 €, 81,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvosoban stan s velikom lođom u srcu Makarske Na iznimno traženoj lokaciji u srcu Makarske, smjestio se ovaj predivan, komforan dvosoban stan. S prostranom lođom, odličnim rasporedom i blizinom svih gradskih sadržaja i plaža, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.463 €, 79,35 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje je komforan dvosoban stan površine 79,35 m2 u mirnom kvartu sa svim sadržajima nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Nekretnina je od mora udaljena 600 m, odnosno od centra grada 1100 m. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE Prostran dvosobni stan s velikom terasom i pogledom na more, Makarska Na prodaju je izuzetno komforan i prozračan dvosobni stan stambene površine 88,21 m, smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Nekretnina se ističe odličnim rasporedom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 88,21 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE ? Prostran dvosobni stan s velikom terasom i pogledom na more, Makarska Na prodaju je izuzetno komforan i prozračan dvosobni stan stambene površine 88,21 m², smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Nekretnina se ističe odličnim rasporedom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 288.400 €, 75,90 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Komforan dvosoban stan u novogradnji na 3. katu površine 81,20 m2.Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i dva natkrivena balkona. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupne površine 81,2 m2, od čega....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.990 €, 75,50 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan dvosoban stan na 2. katu novogradnje, ukupne korisne površine 81,20 m2.Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i dva natkrivena balkona, a stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto koje je uključeno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.800 €, 107,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan trosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 107 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 336.960 €, 124,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je komforan trosoban stan na trećem katu manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 124,80 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr