• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komfora - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komfora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komforan

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komforan" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.584 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • moderan
    • kvalitetan
    • 1.kat
    • suteren
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 336.960 €, 124,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan trosoban stan na trećem katu manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 124,80 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 302.000 €, 81,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvosoban stan s velikom lođom u srcu Makarske Na iznimno traženoj lokaciji u srcu Makarske, smjestio se ovaj predivan, komforan dvosoban stan. S prostranom lođom, odličnim rasporedom i blizinom svih gradskih sadržaja i plaža, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.000 €, 86,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, renoviran dvosoban stan površine 86 m². Položen na 1. katu stambene zgrade izgrađene 1980. godine.Stan je kompletno renoviran prije godinu dana, te se odlikuje modernim uređenjem i funkcionalnim rasporedom.Orijentacija stana je istok - zapad - sjever, što mu osigurava obilje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 420000 eura komforan'
288.400 €
288.400 €
348.344 €
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE Prostran dvosobni stan s velikom terasom i pogledom na more, Makarska Na prodaju je izuzetno komforan i prozračan dvosobni stan stambene površine 88,21 m, smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Nekretnina se ističe odličnim rasporedom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 88,21 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE ? Prostran dvosobni stan s velikom terasom i pogledom na more, Makarska Na prodaju je izuzetno komforan i prozračan dvosobni stan stambene površine 88,21 m², smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Nekretnina se ističe odličnim rasporedom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.988 €, 70,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVOGRADNJA, Makarska CENTAR. Ovaj exkluzivan komforan stan se nalazi u przemlju nove zgrade sa prekrasnim panoramskim pogled na more i grad. Stan je površine 70m2, te se sastoji od komfornog dnevnog boravka, hodnika, kupaone i terase sa staklenim stijenkama s kojih se pruža jedistven....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.990 €, 75,50 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan dvosoban stan na 2. katu novogradnje, ukupne korisne površine 81,20 m2.Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i dva natkrivena balkona, a stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto koje je uključeno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S4- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 78.19 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-istok-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan s pogledom na more ? savršen spoj funkcionalnosti i ugodnog života U zapadnom dijelu grada, na odličnoj lokaciji koja nudi sve što vam je potrebno za svakodnevni život, smjestio se ovaj šarmantni dvoetažni stan koji osvaja na prvi pogled. Ukupne površine 71 m², stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.800 €, 107,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je komforan trosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 107 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.334 €, 66,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.463 €, 79,35 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje je komforan dvosoban stan površine 79,35 m2 u mirnom kvartu sa svim sadržajima nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Nekretnina je od mora udaljena 600 m, odnosno od centra grada 1100 m. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 226.100 €, 64,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom i garažom ? mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan u prizemlju šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu svih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 216.900 €, 62,30 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan jednosoban stan na 3. katu, ukupne korisne površine 58,3 m2.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie, a stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjskog parkirno mjesto.Ukupne površine 58,3 m2, od čega je zatvorena stambena....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 209.950 €, 63,60 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Jednosoban komforan stan na 1. katu, ukupne korisne površine 58,3 m2.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i natkrivene loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto uključeno u cijenu i vrt.Ukupna površina....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 202.600 €
24.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan jednosoban stan na 2. katu novogradnje ukupne korisne površine 58,3 m2 s pogledom na more.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupna površina iznosi....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 202.600 €
24.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Jednosoban, komforan stan na 2. katu, ukupne korisne površine 58,3 m2.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupna površina iznosi 58,3 m2, od čega zatvorene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan jednosobni stan površine skoro 60 m² smješten je na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog ulaza, udobne spavaće sobe, funkcionalne kupaonice, kuhinje te svijetlog dnevnog boravka s izlazom na balkon. Idealan je za parove ili male obitelji koje traže praktičan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, Stan S1- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 62.13 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.000 €, 67,23 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SNIŽENO! Prodaje se stan u Makarskoj, u manjoj stambenoj zgradi na prvom katu trokatnice u Makarskoj. udaljen cca 800 m od mora i plaže. Ova nekretnina pruža funkcionalan prostor s prostranom kvadraturom, što omogućuje ugodan boravak i lako prilagodbu različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S3- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 52.95 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 159.000 €, 43,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s balkonom u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan na prvom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu svih sadržaja. Stan se....