• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura do 70 m - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura do 70 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura do 70 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura do 70 m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.394 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • novogradnja
    • lođa
    • lift
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 220.000 € na 215.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 215.000 €, 57,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.12.2025 - 228.000 €
04.02.2026 - 220.000 €
21.02.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan stan površine 57 m² smješten u dobro održavanoj zgradi u Makarskoj. Stan je idealan za obitelj ili kao investicija za najam, a svojom raspodjelom pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Također postoji mogućnost zamjene za veći stan u Makarskoj ili Baškoj....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 199.000 €, 47,20 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju odmah useljiv jednosobni stan s lijepim pogledom na more u istočnom dijelu Makarske. Nekretnina površine 47,20 m² nalazi se na trećem katu stambene zgrade. Ovaj jednosobni stan ima kuhinju s blagovaonicom, hodnik, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu, i balkon južne....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 201.067 € na 191.080 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 191.080 €, 44,96 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 201.067 €
08.04.2026 - 191.080 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma sa garažnim mjestima, prizemlja i tri kata). Na prodaju je dvosoban stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 420000 eura do 70 m2 pala cijena'
350.000 €
350.000 €
168.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 161.320 € na 151.240 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 151.240 €, 39,80 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 161.320 €
21.03.2026 - 151.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan jednosoban stan s lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao jednosoban stan u izgradnji, smješten na 2. katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu