• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura balkon - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura balkon parking 80 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura balkon parking 80 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.009 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 352.000 €, 81,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Khalas nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana 81,89 m2 u luksuznoj zgradi u sklopu najmodernijeg kompleksa Hills Residence na makarskoj rivijeri. Ako tražite najbolje za sebe i svoj odmor, na pravom ste mjestu! Ovaj stan će Vam pružiti upravo onu dozu luksuza koju zaslužujete!....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 82,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska - stan 82 m2, s pogledom na more u samom centru Nalazi se na prvom katu kuće, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije kupaonice, lođe te dva južno orijentirana balkona s kojih se pruža pogled na more. Stan je potpuno renoviran,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 420.000 €, 84,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog trosobnog stana s balkonom na području Makarske. Stan se nalazi u kompleksu koji se sastoji od tri moderne zgrade. Kompleks se sastoji od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 420000 eura balkon parking 80 m2'
260.000 €
260.000 €
328.000 €
 
+2%

Promjena cijene sa 425.256 € na 433.434 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 433.434 €, 81,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 425.256 €
21.03.2026 - 433.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 311.805 €, 79,95 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Zelenka - na prodaju dvosoban stan s južno orijentiranom terasomU prodaji je dvosoban stan u modernoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Zelenci. Završetak radova predviđen je već za studeni ove godine, pa će novi vlasnici moći useliti bez dugog čekanja.Stan ukupne površine....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 205.000 €, 79,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Tri studio apartmana na zapadu Makarske u mirnoj obiteljskoj četvrti. Apartmani su etažirani kao jedan trosobni stan površine 79 m2 koji se nalazi na drugom katu obiteljske apartmanske kuće. Ulazi u apartmane su odvojeni. Svaki apartman se sastoji od spavaće sobe, kuhinje, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 368.505 €, 81,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 81,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj, samo 100m od mora, prodaje se ovaj dvosoban stan površine 81m2. Stan je kompletno renoviran. Nalazi se na III.katu zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonicom, dnevnog boravka, kupaonice+wc-a, ostave u stanu + ostave....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 358.500 €, 81,89 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderno uređen stan površine 81,89m², smješten na prvom kstu manje stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more i grad.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA u Makarskoj u zapadnom dijelu grada, samo 350m od mora i plaže, u novoj zgradi, prodaju se u kompletu ova dva dvosobna stana, svaki po 42m2. Prvi stan se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje i blagavaonice, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i velike terase koja je južno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo u ponudi izvrsnu nekretninu od ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon koji pruža divan pogled na more. Nekretnina ima dvije spavaće sobe, kupaonicu i prostrani dnevni boravak spojen s kuhinjom. Idealan je za pogodan obiteljski život. Također kompletna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo izvrsnu nekretninu s nesmetanim pogledom na more u Makarskoj, ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon s kojeg se pruža predivan pogled na more. Stan je vrlo dobrog rasporeda, a sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, prostranog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.954 €, 75,48 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog stana u zgradi čija je izgradnja uznapredovala te se završetak očekuje kroz maksimalno godinu dana. Stan se smjestio na drugom katu i ima unutarnju površinu od 60,98m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice te prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 286.590 €, 75,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj, u zapadnom djelu grada, predio "Zelenka" započeta je izgradnja manje stambene jedinice sa samo 6 stanova. Zgrada će imati lift, svaki stan će biti klimatiziran, sa led rasvjetom, a kupci mogu birati keramiku kao i rasvjetu. Udaljenost od plaže je cca.500m, a useljenje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 73,66 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ide renoviran i uređen stan u istočnom dijelu grada, ispod magistrale. Prodaje se kompletno namješten! Stan se nalazi odmah pored srednje škole i dječjeg vrtića te nedaleko od samog centra grada i plaže. Stan se sastoji od predsoblja, dvije sobe, dva balkona, kupaonice,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr