• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 90 m2 l - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 90 m2 l - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 90 m2 lift

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 90 m2 lift" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.707 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 88,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u izuzetno traženoj ulici Mate Vladića 1L, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže, teniskih terena i luksuznih hotela. Ova mikrolokacija sve više dobiva na vrijednosti jer nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 270.800 €, 87,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima 87 m² stambene površine i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 3S, 87 m2 u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska Na povišenoj lokaciji u mirnom, obiteljskom dijelu Makarske nalazi se stan površine 87,71 m2, smješten u prizemlju zgrade, ali uzdignut iznad garaža, što mu daje više privatnosti, otvorenost i osjećaj visine. Nekoliko stepenica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 90 m2 lift'
324.605 €
387.900 €
387.900 €
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, stan od 90 m2 u modernoj novogradnji s dva jednosobna apartmana koje dodatno krase prostrani balkoni s pogledom na more.Ovaj izniman stan smješten je u prizemlju stambene zgrade i ima ukupno 90 m2. Zatvorene površine je 73 m2, a sastoji se od dva odvojena jednosobna apartmana,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 295.000 €, 91,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU ? Luksuzan stan s prostranom terasom i pogledom na more | Makarska ? Zelenka Prodaje se moderan, potpuno opremljen stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji Zelenka u Makarskoj. Osnovne karakteristike: - Površina: 70 m² stambenog prostora + terasa od čak 70 m²....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 269.158 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem u kojem u ponudi imamo trosoban stan sa vrtom. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 315.600 €, 87,69 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten je na drugom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 87,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 312.873 €, 94,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 3S, 94,81 m s velikim balkonom i pogledom na more Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 94,81 m, koji se odlikuje prostranošću, otvorenošću i iznimno ugodnim osjećajem boravka. Velike staklene površine i promišljeno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 368.082 €, 94,38 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more i grad Makarsku koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.606 €, 94,81 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3S, 94,81 m² na povišenom položaju sa pogledom na more, Makarska Stan 3S, 94,81 m² s velikim balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 94,81 m², koji se odlikuje prostranošću, otvorenošću....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 332.500 € na 342.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 342.000 €, 95,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 332.500 €
29.03.2026 - 342.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan netto površine 95 m2 koji se smjestio na trećem katu manjeg stambenog objekta sa liftom. Zgrada je u završnoj fazi gradnje nalazi se u zapadnom dijelu grada, s pješačkim pristupom do trgovine i plaže. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 355.000 €, 95,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska NOVOGRADNJA ? Penthouse 95 m² Na prodaju stan S6 ? penthouse u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.666 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, Zelenka, dvosoban stan s vrtom na mirnoj lokaciji u modernoj novogradnji.Prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji na Zelenci. Završetak radova planiran je već za studeni ove godine, pa će novi vlasnici moći useliti bez dugog čekanja.Stan ima ukupno 95,49 m², od čega....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 342.000 €, 95,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosoban stan na trećem katu manjeg stambenog objekta sa liftom koji je u završnoj fazi gradnje u zapadnom dijelu grada sa pogledom na more. Dostupan je trosoban stan ukupne površine 95m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe (centralna soba je južno pozicionirana....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,98 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Makarska Prodaje se trosoban stan površine 84,98 m2 u prizemlju novoizgrađene zgrade s liftom, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od open space prostora koji obuhvaća dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, kupaonice, dvije spavaće sobe te natkrivene terase i vrta.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,98 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje u srcu Makarske - unutar visoko poželjnog kvarta Zelenka. Završetak radova već je u studenom ove godine, što omogućuje uskoro i useljenje.Stan ukupne površine 84,98 m² nudi funkcionalan raspored i ugodan ambijent. Unutrašnji prostor obuhvaća....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,98 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO! Dvosoban stan s pogledom na more ? Makarska (Zelenka) Prodaje se prekrasan novi dvosoban stan s otvorenim pogledom na more u mirnom dijelu Makarske ? Zelenka, iznad magistrale. Zgrada je moderna, s ukupno 6 stanova i liftom, udaljena samo 450 m od mora! Park Pošta Banka Trgovina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.666 €, 95,49 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska Prodaje se trosoban stan površine 95,49 m2 u prizemlju novoizgrađene zgrade s liftom, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od open space prostora koji obuhvaća dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, kupaonice, gostinjskog WC-a, dvije spavaće sobe, balkona....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVO! Dvosoban stan s pogledom na more Makarska (Zelenka) Prodaje se prekrasan novi dvosoban stan s otvorenim pogledom na more u mirnom dijelu Makarske Zelenka, iznad magistrale. Zgrada je moderna, s ukupno 6 stanova i liftom, udaljena samo 450 m od mora! ID KOD AGENCIJE: ST4318 Tomislav....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.000 €, 82,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, smjestio se ovaj suvremeni stan površine 82,38 m², idealan za one koji traže miran život uz obalu u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i nudi prostrani open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaoni-com.....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 269.200 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Zelenka, 300.000 €, 82,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 260.992 €
21.03.2026 - 269.200 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, MAKARSKA, ZELENKA, 82 m², 3-soban Prodaje se prekrasan trosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji, od ukupno tri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Makarskoj, u mirnom naselju Zelenka. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 376.700 €, 81,89 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije na prvom katu luksuzne novogradnje s čistim pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 81,89 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,06 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 358.500 €, 81,89 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan površine 81,89m², smješten na prvom kstu manje stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more i grad.....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 269.148 € na 300.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 81,59 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 298.146 €
28.02.2026 - 277.300 €
07.03.2026 - 269.148 €
11.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten u zapadnom dijelu grada u uskoro useljivoj zgradi sa liftom. Zgrada će se sastojati od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Stan je površine 81,56m2 i dostupan na prizemlju. Stanovi će se sastojati....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 278.000 €, 81,56 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je u prizemlju u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 81.56 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 294.000 €, 81,56 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na drugom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 81.56 m², a sastoji se od dnevnog....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!