• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 4.kat - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 4.kat

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 4.kat" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 4.130 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • hidromasažna kada
    • građevinska dozvola
    • terasa
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 307.840 €, 76,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte izniman dvosoban stan u Makarskoj, smješten u prestižnoj novogradnji s završetkom 2026. godine. Ova nekretnina nudi savršen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete i izvanredne lokacije, idealne za luksuzan život ili pametnu investiciju na Jadranskoj obali.Stan se prostire....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.092 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u novogradnji koji je smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini samog centra Makarske, ispod magistrale. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja još ima prizemlje te drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,97 m2 i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 293.332 €, 56,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje, prave rijetkosti na iznimno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Stan A1 je smješten u prizemlju zgrade koja još ima prvi, drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,41m2, a uključuje hodnik, spavaću sobu, prostran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 420000 eura 4.kat'
280.000 €
280.000 €
278.712 €
  Stan, MAKARSKA, 357.500 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi u prekrasnoj Makarskoj. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini mora, trgovina i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.Površina stana iznosi 71,50 m2 te se nalazi na četvrtom katu zgrade, a sastoji....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 329.784 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji izvrsnog, dosta prostranog i iznimno kvalitetno izgrađenog stana na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Korisna površina stana je 63,42m2 i nalazi se na četvrtom katu. Stan nudi ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 324.254 €, 85,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska sa prekrasnim pogledom na more- blizina centra Iza ljeta započinje izgradnja višestambene zgrade smještene u centralnom dijelu grada udaljena 400metara od centra i glavnog trga sa prekrasnim pogledom na more i Makarsku. Zgrada će se sastojati od podruma na kojem....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.850 €, 83,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započela je izgradnja moderne višestambene zgrade smještene u centralnom dijelu grada, svega 400 metara od centra i glavnog trga, s prekrasnim pogledom na more i Makarsku. Zgrada će imati podrum u kojem će se nalaziti garažna mjesta i ostave, te prizemlje i četiri kata. Sada primamo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 275.900 €, 69,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 275.744 €, 98,48 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi nudimo prostrani namješten trosoban stan na četvrtom katu stambene zgrade. Stan je ukupne korisne površine od 98,48m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagavonice, dvije kupaonice i tri spavaće sobe, južni balkon s pogledom na grad i more, i sjeverni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.680 €, 66,17 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Makarska - zapad, luksuzan stan u novogradnji s liftom Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade, površine 66,17 m2 a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka s blagovaonicom, kupaonice, wc-a i balkona od 7,60 m2 s pogledom na more. Projekt čine 3 luksuzne....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.000 €, 66,90 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na četvrtom katu luksuzne novogradnje s pogledom na more čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 66,90 m2, dok je površina zatvorenog prostora 62,75 m2. Raspored ovog stana uključuje dvije spavaće sobe, modernu kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.854 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi u prekrasnoj Makarskoj. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini mora, trgovina i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.Površina stana iznosi 66,87 m2 te se nalazi na četvrtom katu zgrade, a sastoji....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 278.712 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo pri prodaji trosobnog stana u novogradnji koji se nalazi u prekrasnoj Makarskoj, a smješten je na izvrsnoj lokaciji, u blizini mora, trgovina i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.Površina stana iznosi 66,29m2, nalazi se na četvrtom katu zgrade u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.000 €, 61,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U zapadnom dijelu Makarske nalazi se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Smješten je u modernoj zgradi s liftom koja ima ukupno 34 stana, dvije etaže garaže, prizemlje i četiri kata. Stan se nalazi na četvrtom katu i ima ukupnu površinu od 61,96....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 216.280 €, 67,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započela je izgradnja moderne višestambene zgrade na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada, samo 400 metara od glavnog trga. Zgrada nudi spektakularan pogled na more i Makarsku te osigurava vrhunsku kvalitetu stanovanja. U ponudi su dvospani stanovi veličine od 67 m² do 74 m²,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 173.432 €, 45,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com