• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura" pronađeno 759 nekretnina - prosječna cijena 3.832 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • opremljen
    • 1.kat
    • lift
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 257.796 €, 71,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja Makarska 96,05 m2, 2s s vrtom i terasom, blizina centra Stan se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Makarskoj, na odličnoj poziciji iznad magistrale, u pješačkoj udaljenosti od rive i glavne gradske plaže te u blizini škole, trgovina i svih ključnih sadržaja. Riječ....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Stan S4 nalazi se na prvom katu suvremene stambene zgrade smještene u mirnom dijelu Makarske, u okruženju koje nudi privatnost i blizinu mora. Ukupne površine 78,19 m², stan je osmišljen s naglaskom na udobnost i prostranost. Sastoji se od dvije spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.800 €, 107,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan trosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 107 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.376 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosobni stanovi u novogradnji s liftom u zapadnom dijelu Makarske. Stanovi A4, A10 i A12 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu zgrade, površine 74,51 m2 a sastoje se od dvije spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka s blagovaonom, dvije kupaonice i južno orijentirane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.000 €, 72,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prostranog dvosobnog stana na vrlo mirnoj lokaciji u zapadnom dijelu Makarske. Površina stana je 72m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim prostorom, ostave te lijepe loggie koja nudi pogled....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 255.852 €, 71,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S3i u istočnoj zgradi s ukupno 6 stanova, na 2. katu od 3. Stan je površine 71 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom i kuhinjom, - hodnika, - dvije spavaće sobe, - WC-a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €, 74,60 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.334 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.296 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Makarska Rivijera ? Moderni Kompleks u Izgradnji Ovaj ekskluzivni kompleks smješten je u srcu Makarske rivijere, samo 1000 metara od predivnih plaža. Sastoji se od tri moderne zgrade s brojnim luksuznim sadržajima, idealan za sve koji traže kvalitetan život u blizini mora, s panoramskim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.296 €, 67,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

MA1659 ? Spektakularni apartmani za prodaju Makarska, smješteni u luksuznom kompleksu kakav nema ni u čemu drugom u gradu ali i njegovoj široj okolici. Kompleks se sastoji od 3 zgrade s dizalima (u kojima se nalazi ukupno 120 stambenih jedinica) kao i drugih zanimljivih dodatnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.296 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.000 €, 61,96 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske nalazi se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Smješten je u modernoj zgradi s liftom koja ima ukupno 34 stana, dvije etaže garaže, prizemlje i četiri kata. Stan se nalazi na četvrtom katu i ima ukupnu površinu od 61,96....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Centar, 250.000 €, 115,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se dio stare kamene kuće u strogom centru Makarske! Prodaje se prvi, drugi kat i potkrovlje kamene kuće površine 115m2. Ispred kuće se nalazi zajedničko dvorište i ljetna kuhinja s blagovaonicom koju je moguće nadograditi. Kući je potrebna je kompletna adaptacija. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan Makarska Na prodaju je stan površine 70,18 m smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupatila s WC-om, hodnika te prostranog dnevnog dijela u kojem su povezani kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak. Takav raspored....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Radi se o novogradnji u sirem centru grada u mirnom i jako lijepom dijelu grada. Stan je površine 64m2 koji se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika, blagovaone, 2 wc-a lifta te prekrasnog vrta površine 19m2 koji po koeficijentu ulazi u cijenu i kvadraturu stana. Stan je također....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 54,77 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješen na drugom katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u istočnom dijelu grada. Stan je ukupne površine 54,77m2, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i lođe. Stan je potpuno opremljen i namješten....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 200.000 € na 250.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
09.11.2025 - 199.000 €
16.11.2025 - 200.000 €
07.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan: Makarska, 50.00 m2, novogradnja ! Lokacija: Zapad.. Osigurano parking mjesto ! Useljivo odmah !!!! Komplet sa namještajem !!! Parking natkriven 15.000 e ! MOLIM NE ŠALJITE PORUKE IMATE BROJ !!! 095 9056 846 Stan: Makarska,Jednosoban 50.00 m2, novogradnja (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 449.000 €, 136,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASAMA NOVOGRADNJA U ZAPADNOM DIJELU MAKARSKE KOJOJ MOŽETE VJEROVATI ! U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu grada Makarske. Projekt je osmišljen s naglaskom na kvalitetu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U povišenom dijelu Makarske, u mirnom naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence, moderna novogradnja koja spaja visoku kvalitetu gradnje, suvremeni dizajn i mediteranski ugođaj. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a sve etaže povezane su liftom. U podrumu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na visokom prizemlju zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S1 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-32%

Promjena cijene sa 360.000 € na 245.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 245.000 €, 1900,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je iznimno atraktivno zemljište u mirnom dijelu Zaostroga, smješteno svega oko 900 metara od mora. Zemljište se prostire na približno 1.900m2. Na njemu se nalazi pomoćni objekt površine od oko 35m2 čija je legalizacija u tijeku. Unutarnji raspored kuće obuhvaća prizemlje....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 235.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prazan stan površine 65 m², smješten na prvom katu zgrade sa sedam katova. Stan se nalazi u samom centru Makarske, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Kontakt: Mario Marević +385 98 932 2461 info@getluxuryhome.com....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 244.800 €, 68,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novo u ponudi ? novogradnja u Makarskoj, stan S5 .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 421-444 (od ukupno 450)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!