• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 390000 eura tržnica - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 390000 eura tržnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 390000 eura tržnica

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 390000 eura tržnica" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 5.146 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 5300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • kvalitetan
    • moderan
    • atraktivno
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 381.784 € na 389.126 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 389.126 €, 73,42 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 381.784 €
25.02.2026 - 389.126 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE, CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade u samom centru Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? idealno za uživanje u udobnom i kvalitetnom životu na atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 377.817 € na 384.879 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 384.879 €, 70,62 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 377.817 €
25.02.2026 - 384.879 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 3. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 374.652 € na 381.590 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.590 €, 69,38 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.652 €
29.03.2026 - 381.590 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 4. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 390000 eura tržnica'
377.817 €
377.140 €
372.680 €
 
+2%

Promjena cijene sa 374.286 € na 381.348 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.348 €, 70,62 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.286 €
25.02.2026 - 381.348 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 363.300 € na 370.220 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 370.220 €, 69,20 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 363.300 €
25.02.2026 - 370.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE, CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade u samom centru Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? idealno za uživanje u udobnom i kvalitetnom životu na atraktivnoj lokaciji. Stan je pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 321.192 € na 327.140 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 327.140 €, 59,48 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 321.192 €
29.03.2026 - 327.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 301.000 €, 76,82 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA CENTAR - NOVOGRADNJA DVOSOBNI STANOVI U samom središtu grada nalaze se atraktivni dvosobni stanovi, smješteni na traženoj i izuzetno mirnoj lokaciji idealnoj za suvremen način života. Stanovi su udaljeni svega 2-3 minute lagane šetnje od rive i u blizini se nalaze osnovna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijep i funkcionalan jednosoban dvoetažan stan površine 47,80 m², smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u samom centru Makarske. Udaljen je samo 200 metara od mora, dok su svi sadržaji potrebni za svakodnevni život ili odmor (trgovine, tržnica, restorani, apoteka, kafići)....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ