• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 390000 eura parking - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 390000 eura parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 390000 eura parking 3.kat

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 390000 eura parking 3.kat" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.030 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 338.000 €, 64,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan od 64 m2 koji se nalazi na 700 m od mora s krasnim pogledom na more.Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja ima ugrađen lift, na odličnoj lokaciji u naseljenom dijelu grada Makarske. Od plaže je udaljen 700 metara, a prometna povezanost je izvrsna, na zapadnom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 336.960 €, 124,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan trosoban stan na trećem katu manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 124,80 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.220 € na 377.140 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 377.140 €, 69,20 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.220 €
25.02.2026 - 377.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE, CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na trećem katu nove moderne zgrade u samom centru Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? idealno za uživanje u udobnom i kvalitetnom životu na atraktivnoj lokaciji. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 390000 eura parking 3.kat'
267.680 €
267.680 €
348.684 €
  Stan, MAKARSKA, 374.286 €, 70,62 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna stambena zgrada s modernim stanovima u centru Makarske! U ponudi je projekt novogradnje u Makarskoj, smješten svega 500 metara od mora. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s liftom i ukupno 35 stanova. Zgrada ima podrum s garažnim mjestima, prizemlje i četiri kata. Cijena vanjskog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 368.505 €, 81,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 355.000 €, 95,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska NOVOGRADNJA ? Penthouse 95 m² Na prodaju stan S6 ? penthouse u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 76,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe na predzadnjoj etaži zgrade s liftom koja stambena zgrada se smjestila u mirnom okruženju u zapadnom dijelu grada Makarska. Stan se nalazi na trećem katu, ima neto 75,88 m2 a sastoji se od; dnevnog boravka s blagovaonicom sve površine 27,04 m2,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Dvoetažni stan s pogledom na more, Makarska, 71 m² Posredujemo u prodaji funkcionalnog i potpuno namještenog dvoetažnog stana smještenog na trećem katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u zapadnom dijelu grada Makarske. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 71 m² te je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan u istočnom dijelu Makarske Na prodaju je stan površine 66,95 m² smješten na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave, kupaonice, hodnika i balkona. Stan je djelomično namješten, ima odličan i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 230.000 €, 66,95 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Dugišu ? 67 m², odmah useljiv! Na prodaju je prostran i funkcionalan stan na trećem katu stambene zgrade u naselju Dugiš. Lokacija: Odlična pozicija ? u blizini škole, trgovačkog centra, sportske dvorane i centra grada. Površina: Neto 67 m² Raspored prostorija:....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 199.000 €, 47,20 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju odmah useljiv jednosobni stan s lijepim pogledom na more u istočnom dijelu Makarske. Nekretnina površine 47,20 m² nalazi se na trećem katu stambene zgrade. Ovaj jednosobni stan ima kuhinju s blagovaonicom, hodnik, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu, i balkon južne....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 199.000 € na 196.500 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 196.500 €, 47,20 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 199.000 €
12.05.2026 - 196.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan smješten na trećem katu stambene zgrade u istočnom dijelu grada sa pogledom na more i otoke. Stan je ukupne površine 47,20m2, a sastoji se od hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te balkona južne orijentacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!